Останні публікації

Липини проти облаштування футбольного поля «на халяву»

​​​​​​​Дитячо-юнацький футбольний клуб «Адреналін» проявив ініціативу реконструювати футбольне поле біля школи у селі Липини. Клуб готовий стати інвестором цього проєкту та зробити благодійний внесок у розвиток села Липини. Однак, мешканці села повстали проти цього.

Як формується ринок деревини на Волині та кому вигідно кричати про «тіньові схеми»

Експерт у лісовій галузі, лісівники та представники товарної біржі «Універсальна Полісся» відверто розповіли про те, як формується ринок деревини на Волині, хто впливає на ціни і за рахунок чого процвітають «тіньові схеми».

Де у Луцьку можуть відкрити постковідний реабілітаційний центр

Луцькі депутати просять Президента, Верховну Раду та Уряд взятись за створення реабілітаційних ковідних центрів в Україні. Сьогодні під час сесії обранці ухвалили відповідне рішення та звернулись до центральних органів влади з відповідною пропозицією.

НАТО, стратегічне партнерство зі США чи тероборона: хто зможе захистити від Росії

Нарощування російських військ поблизу північних та східних кордонів України викликало занепокоєння не лише в Україні, а й на геополітичній арені. Не це зокрема відреагували у НАТО.

Баталії навколо поділу комунального майна у Луцькому районі

Луцька районна рада на сьогоднішній сесії прийняла низку рішень про передачу майна комунальної власності на баланс територіальних громад. А заразом – сформувала перелік об'єктів, якими буде порядкувати самостійно.

Тисячі собак на 16 квадратних метрах: сумнівна діяльність Дани Новарчук під виглядом благочинності. ВІДЕО

Волинь, Київщина, Івано-Франківщина, Рівненщина та Хмельниччина. На черзі – Миколаїв. У цих регіонах уже добре знають про методи роботи зоозахисниці Богдани Ткачук, яка лучанам більше відома як Дана Новарчук.

Чи бути піщаному кар'єру у Валер'янівці? ВІДЕО

У мешканців села Валер'янівка поблизу Луцька бізнесмени хочуть забрати останні поля, аби відкрити піщаний кар'єр. Люди обурені, адже землі, де є поклади піску розташовані за 50 метрів від їхніх будинків.

«Смотрящий» Ковельського району. ВІДЕО

05 квітня 2021 - 14:11 ,
Об’єднаний внаслідок адміністративно-територіальної реформи Ковельський район Волині отримав «у спадок» не лише вигідне економіко-географічне розташування, а й одіозного «смотрящого» - Романа Микитюка.

Тюремне кохання: як лучанин наживався на довірливих жінках

31 березня 2021 - 10:35 , Анонім (не перевірено)
Золоті прикраси, кількатисячні грошові перекази, побутова техніка, одяг та інші подарунки – це не декларація олігарха. Ці та інші блага за листи про кохання отримував лучанин Микола, який відбував тюремний термін за вбивство.

Затоплений підвал та потріскані стіни: коли запрацює дитсадок у селі Крупа?

Днями представники Підгайцівської сільської ради та підрядника зібрались у приміщенні облдержадміністрації, аби напрацювати план дій і вирішити питання з опаленням.