У Піддубцях до кінця літа відремонтують дорогу

image
/ 03.07.2021 / 0 Коментарів

Переможця тендеру на капітальний ремонт покриття проїзної частини вулиці Новокотівська в селі Піддубці Луцького району визначили та підписали з ним угоду про виконання робіт. Про це повідомляє пресслужба Підгайцівської ОТГ.

Згідно з тендерною документацією, на укладання асфальтобетонного покриття в Піддубцях витратять 1 мільйон 185 тисяч гривень. 

Нагадаємо, що проєкт «Покриття проїзної частини вул. Новокотівська с. Піддубці» був включений у перелік об’єктів програми Президента Володимира Зеленського "Велике Будівництво", фінансування яких у 2021 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету. Відповідне розпорядження у січні видав голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

Проєктно-кошторисна вартість дороги складає понад 4 млн. грн. Підгайцівська сільська рада гарантійним листом зобов’язана профінансувати щонайменше 40% кошторисної вартості. Співфінансування за рахунок субвенції визначено у розмірі 1 млн. грн.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь розповів, що підрядник, згідно з договором, має виконати капітальний ремонт дороги, підсипати та укріпити узбіччя, встановити дорожні знаки та зробити розмітку.

Разом з тим, він зобов’язується усунути недоліки, які можуть виникнути після завершення капітального ремонту у гарантійний термін експлуатації об’єкту.

 «Прошу звернути увагу, що це не ямковий ремонт, як було раніше, а повністю демонтаж старого дорожнього покриття та укладання нового – асфальтобетонного, воно має бути міцнішим та зносостійкішим», - підкреслив посадовець.

Директор ПП «Дановабуд», яке стало переможцем тендерних торгів, Григорій Аманжаєв заявив, що вони готові приступити до виконання робіт вже найближчим часом, а до кінця літа капітальний ремонт вулиці Новокотівська у Піддубцях планують завершити.

На правах реклами