Ймовірність провокацій у Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях зростає, – «білі хакери»

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Ймовірність провокацій у Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях зростає, – «білі хакери»
image
Оля Коновалова / 21.02.2022 / 0 Коментарів

Волинян закликають долучатись до лав територіальної оборони, оскільки ситуація на південно-східному напрямку нашої країни загострюється.

Про це в коментарі Інсайдер Медіа розповіли «білі хакери».

«Велика ймовірність провокацій у Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях.

Жовтим кольором — позначені райони, перекриті ВМСУ, червоним кольором — ВМФ РФ.

Все б нічого, Україна першою заявила про військові навчання в тих секторах.

Крім того, що вони обрали наші сектори, вчора в Азовське море ввійшли військові кораблі РФ:

1) малий протичовновий корабель «Ейск» (корвет) проект 1124М

2) патрульний корабель (корвет) «Павел Державин» проект 22160

3) великий десантний корабель (ВДК) «Новочеркасск», проект 775, по класиф. НАТО Ropucha 

4) ВДК «Цезарь Куников» - проект 775, по класиф. НАТО Ropucha 

5) ВДК «Саратов» - проект 1171 «Тапир», по класиф. НАТО Alligator,

6) ракетний катер «Набережные Челны» пр.12411, по класиф. НАТО Tarantul-class corvettes.

Окрім того, наявна загроза десантної операції на фоні ситуації на Східному фронті та підготовки до можливого визнання «ЛДНР», що може відбутися до 21-22.02.2022. А ось 22.02.2022 на засіданні Совєта Фєдерації на прохання визнаних «республік» може бути ухвалено рішення про військову допомогу».

Днями командир окремої бригади тероборони Волині Олександр Скумбрій розповів, що робитимуть підрозділи територіальної оборони у разі ворожого вторгнення.

В Україні з 1 січня набрали чинності положення закону «Про основи національного спротиву». Закон передбачає можливість створювати добровольчі формування територіальних громад, яким дозволено використовувати власну мисливську зброю. Закон визначає, зокрема, такі поняття, як «Національний спротив», «Територіальна оборона» та «Рух опору».

Як пояснив Олександр Скумбрій «Територіальна оборона» складається з трьох складових: військової, цивільної та військово-цивільної.

Цивільна складова – це органи місцевого самоврядування, голови територіальних громад, на Волині їх 54, це голова облдержадміністрації, який є керівником зони тероборони №1 (в Україні їх 25) і решта державних структур.

Цивільно-військова складова – у випадку введення правового режиму воєнного стану президентом голова облдержадміністрації координує всі складові сил оборони і правоохоронних органів на території області в тому числі і мене.

Військова складова – це командир бригади ТрО, командир прикордонного загону, начальник поліції, керівник СБУ, державна служба транспорту, спеціальний зв’язок та Нацполіція.

«Всі ми, ЗСУ та інші складові сил оборони, входимо до територіальної оборони. Всі ці складові залучаються як в мирний так і в воєнний час, а він у нас починається, коли президент по телевізору оголосить правовий режим воєнного стану.  Хтось прикриває і посилює державний кордон, а в мирний час охороняє його. Якщо буде воєнний стан, то я, як командир бригади, буду допомагати прикривати, обороняти кордон і рвати зубами цього ворога».

Якщо будуть діяти диверсійно-розвідувальні групи противника – тоді буде працювати Нацполіція, СБУ і знову таки бригада тероборони.

Нацполіція і Нацгвардія будуть охороняти важливі державні об’єкти – такі як молокозаводи, хлібозавод.

Тероборона буде залучатись також і для забезпечення розгортання основних частин підрозділу ЗСУ, руху колон та забезпечення шляхів їхнього пересування.

«Рух опору» – це коли буде втрачена територія. На цій території починають діяти певні закони, військові і спеціальні заходи, що до них залучаються. Левову частку для відновлення територіальної цілісності на втраченій території виконує бригада ТрО в складі своїх підрозділів, добровольчих формувань територіальних громад та Сил спеціальних операцій.

«Національний спротив» – це виконання всіма громадянами від шкільного до поважного віку завдань що стосуються і територіальної оборони, і руху опору. Відповідальними за це ємісцеві органи державної та виконавчої влади і місцевого самоврядування. Наприклад, Міносвіти має організувати заняття в школах. Проведення військово-патріотичних вишколів на підприємствах, вивчення матеріально-технічної частини озброєння техніки і таке інше.

Серед переваг територіальної оборони – знання місцевості. Як зазначив заступник командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Сергій Собко це дозволить робити засідки для ворога.

«Ми будемо використовувати знання місцевості, яке є в наших людей, які живуть в тій чи в іншій громаді, в тому чи іншому селі чи в місті, кращі, ніж в противника. Ми будемо рухатися швидше за них. Ми будемо знати про них все, тому що кожен буде спостерігати і бачити, що робить противник, і ця інформація буде надходити до нас. Ми будемо використовувати те озброєння, яке буде ефективним в тій чи в іншій місцині», – заявив Собко в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, Сили тероборони у разі вторгнення влаштовуватимуть засідки у кожному місті.

«На Волині багато доріг пролягають через ліси, а противник ймовірніше за все буде рухатися цими дорогами. Тож наші підрозділи будуть влаштовувати засідки у кожному місті, де це можливо, і будуть вражати і техніку, і особовий склад противника», – додав заступник командувача.

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *