ВІДЕО

ВІДЕО

На Волині 3 громади отримали нові шкільні автобуси

На Волині громадам передали перших 3 шкільних автобуси з 26-ти, закуплених в рамках програми співфінансування.

Еля Коротинська / 04.09.2023

ВІДЕО

Ігор Поліщук, ми чекаємо квадракоптери, - депутат-військовий

Військовослужбовець 100-ї бригади Андрій Козюра опублікував лаконічне звернення до міського голови Луцька Ігоря Поліщука з запитанням про те, чи будуть закупляти відповідно до звернення, надісланого раніше в міську раду, квадракоптери.

Наш Інсайдер / 01.09.2023

ВІДЕО

Луцька влада воліє витрачати вільні залишки коштів на ЖКГ, а не на ЗСУ

Під час чергової 50-ї сесії - депутати Луцької міської ради, як і годиться, ділили гроші, або як це називають в офіційних документах – вносили зміни до бюджету територіальної громади. В процесі обговорення представників фракції громадянський рух «Свідомі» зацікавило те, скільки залишків коштів є наразі на казначейських рахунках.

Еля Коротинська / 30.08.2023

ВІДЕО

Сморід у Луцьку: з заводу «БіоПЕК» роблять «цапа відбувайла»?

Останнім часом акцент проблеми смороду в Луцьку змістився з міської системи каналізування на Боратинську громада та завод "БіоПЕК". Мовляв, сморід, який регулярно допікає лучанам, виникає переважно через діяльність підприємства.

Наш Інсайдер / 21.08.2023

ВІДЕО

НЕ «АВЕРСУ» ГОВОРИТИ ПРО ПОРЯДНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ, - БІЗНЕСМЕН

Волинський підприємець Сергій Мостенець став фігурантом чергового "сумнівного" сюжету телеканалу "Аверс".

Наш Інсайдер / 29.07.2023

ВІДЕО

У Луцьку провели в останню путь Героя Андрія Коробка

У Луцьку попрощалися з воїном Андрієм Коробком, рідні якого домоглися проведення повторної експертизи для встановлення причини смерті бійця

Віктор Гордійчук / 21.07.2023

ВІДЕО

Чи відмовиться Григорій Пустовіт від житла за гроші з бюджету

Заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт каже, що не планує відмовлятися від квартири, яку йому надають як військовослужбовцю, адже він є підполковником у відставці, який знаходиться на житловій черзі з 1995 року.

Наш Інсайдер / 19.07.2023

ВІДЕО

«Влаштували «бєспрєдєл», – репортаж з позачергової сесії Волиньради

Протистояння між «фіолетовою» більшістю та опозиційними депутатами Волинської обласної ради під час позачергової сесії сягнуло апогею. Коаліція з числа депутатів від партії "За майбутнє", ВО "Батьківщина", "Свобода" та "Слуга народу" влаштували блокування розгляду низки важливих питань.

Еля Коротинська / 13.07.2023

ВІДЕО

Провладна більшість у Волиньраді ігнорує опозицію?

Чергове засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності та боротьби з корупцією Волинської обласної ради цього разу переросло в палку дискусію. Камінь спотикання – 2 схожі проекти рішення щодо захисту підприємництва та продовження мораторію на проведення податкових перевірок до кінця війни.

Еля Коротинська / 12.07.2023

ВІДЕО

Луцький блогер вибачився за скандальний стрім російською. ВІДЕО

Блогер з Луцька, який проводив так званий алкострім російською мовою і робив недоречні зауваження про війну України з росією, вибачився за це.

Наш Інсайдер / 12.07.2023

ВІДЕО

Як покарають мажорів з Києва, які ганяли Хамером по пляжу на Світязі

Поліція знає про "мажорів", які влаштували поїздку пляжом на Світязі на позашляховику "Хаммер", а особу водія вже встановили.

Наш Інсайдер / 11.07.2023

ВІДЕО

Сергій Наєв та Юрій Погуляйко інспектували кордон з білоруссю. ВІДЕО

Голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко разом з командувачем Об'єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим проінспектували північний рубіж області.

Наш Інсайдер / 06.07.2023

ВІДЕО

Юрій Погуляйко перевіряє обороноздатність волинського кордону. ВІДЕО

Юрій Погуляйко, начальник Волинської обласної військової адміністрації, перевіряє обороноздатність кордону з білорусією.

Наш Інсайдер / 05.07.2023

ВІДЕО

Вперше після 24 лютого матюкав наших митників, - волинський волонтер

Волинський волонтер Павло Цапюк розповів про ситуацію, яка виникла у нього на митниці під час провезення приладів для військових через кордон.

Наш Інсайдер / 30.06.2023

ВІДЕО

Шведський фуд-блогер на Волині готував для дітей з Харківщини

На Волині в оздоровчий табір, де відпочивають діти з деокупованої Харківщини, завітав відомий кухар та фуд-блогер Kapten Mat зі Швеції. Він подарував 2 великі пательні для приготування страв на велику кількість людей під відкритим небом. Як приймають дітей у Шведському центрі допомоги - дивіться у відео:

Еля Коротинська / 27.06.2023

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 38 39