ЛАЙФ

ЛАЙФ

6 акторів можуть зіграти агента 007,якщо не затвердять Тейлора-Джонсон

Важко пройти повз історії про Джеймса Бонда через їхню чарівність та купу пригод. Усім подобаються неймовірні сцени, гламурні виконавиці головних ролей, круті та швидкі автомобілі та ігри в казино з високими ставками, завдяки яким розкриваються найкращі риси секретного агента МІ-6.

 

Іра Поліщук / 24.04.2024

ЛАЙФ

Провінція Малага: чотири яскраві пам'ятки

Провінція Малага, розташована на узбережжі Коста-дель-Соль в Іспанії, відома своєю різноманітністю красивих місць та дивовижних пам'яток. При плануванні поїздки до цього куточку країни важливо врахувати зручність переміщень.

Іра Поліщук / 16.04.2024

ЛАЙФ

«Мобілізація має відбуватися з 20 років уже», - Тарас Чмут

Українці, які досягли 20-річного віку, на думку голови благодійного фонду "Повернись живим" Тараса Чмута, мають підлягати мобілізації

Назар Тарадюк / 12.04.2024

ЛАЙФ

Московського чобота в Україні не має бути, - митрополит Михаїл

«Коли чуєш завивання сирен, які закликають до уваги на твоїй території, а не на передовій, молитва, хоча б коротка, все одно звучить... Спасаюся єдиним – молитвою. Якщо є розуміння, що небезпека, людей теж закликаю не легковажити. Нагадую, що треба бути за двома стінами, бо ризик є завжди. Треба бути пильними. Пильнуйте і моліться, щоб не потрапити у напасть»

Назар Тарадюк / 12.04.2024

ЛАЙФ

Що таке зелена карта для авто та як оформити онлайн

Вирушаючи в автомобільну подорож за межі своєї країни, важливо пам'ятати про належний захист себе та свого транспортного засобу, щоб переживання залишилися лише приємними. Вирішальну роль у цьому відіграє страховий поліс "Зелена карта", який не має жодного відношення до лояльності у магазинах або екології. 

Іра Поліщук / 09.04.2024

ЛАЙФ

Дерматози — які бувають та як із ними впоратися

Шкіра — це чутливий орган, який першим стикається з впливом зовнішнього середовища. Тому вона часто яскраво реагує на контакт із патологічними чинниками. Шкірні прояви характерні для багатьох захворювань — запальних, інфекційних, алергічних тощо. Загалом ця група симптомів називається дерматозами.

Іра Поліщук / 26.03.2024

ЛАЙФ

Портативні колонки: як вибирати?

Поява касетних магнітофонів була першою революційною подією для меломанів, які мріяли про повну мобільність. Із роками подібна техніка ставала компактнішою, мінялись носії, але проблема з якістю звучання залишалася гострою.

Іра Поліщук / 21.03.2024

ЛАЙФ

«Хтось віддає своє життя, хтось наживається», - волонтер Сергій Тимчук

Від початку повномасштабного вторгнення лучанин Сергій Тимчук поставив на паузу підприємницьку діяльність та спрямував всі сили на допомогу бійцям

Назар Тарадюк / 21.03.2024

ЛАЙФ

Кому підійде ігрова консоль Nintendo Switch?

Nintendo Switch відноситься до гібридних ігрових консолей. Перший екземпляр пристрою було випущено японською компанією Nintendo у 2017 році. Сьогодні такі консолі представлено у багатьох спеціалізованих точках продажу. Унікальну можливість купити Nintendo Switch Б/У за привабливою ціною надає інтернет-магазин Retromagaz. Тут представлено й інші ігрові консолі недорого.

Іра Поліщук / 19.03.2024

ЛАЙФ

Мобільний додаток My Porsche отримує масштабне оновлення

Porsche оновив свою програму My Porsche, яка слугує як центр управління та моніторингу за автомобілем. Цей оновлений інструмент дає змогу власникам взаємодіяти з основними функціями, включаючи управління зарядкою і планування маршрутів до початку поїздки.

Іра Поліщук / 19.03.2024

ЛАЙФ

Годинники Audemars Piguet – це більше ніж показник статусності

Годинник для сучасного споживача то скоріше елемент іміджу аніж прилад для індикації часу. Але це не значить що годинникова індустрія занепадає. Навпаки, мануфактури поєднують класичні та традиційні рішення з інноваціями і супер сучасними технологіями.

Іра Поліщук / 18.03.2024

ЛАЙФ

Троянди – квіти всіх часів

Історія цих квітів не переживала «лихоманку» як у випадку з тюльпанами чи «божевілля» як з гіацинтами. Популярність саме цих квітів завжди була і залишається дуже високою. Причому вони користуються популярністю і серед молоді, і серед покупців старшого віку. Крім того квіткові композиції з цих рослин актуальні на будь-яке свято, а також ідеально підходять для створення ошатних інтер’єрів.

Іра Поліщук / 14.03.2024

ЛАЙФ

Модні тенденції у взутті 2024 року: що буде в тренді

У світі моди постійно відбуваються зміни, і взуттєва індустрія — не виняток. У 2024 році на нас очікують нові тренди, які обіцяють радикально змінити уявлення про стильне взуття. Розгляньмо, на які моделі слід звертати увагу, відвідуючи магазин взуття найближчим часом.

Іра Поліщук / 01.03.2024

ЛАЙФ

Що можна подарувати подрузі на 8 березня

Вибір подарунка для подруги на 8 березня може стати справжнім випробуванням. Головне тут — думати про те, що приносить їй радість. Це може бути щось особливе, що відображає її захоплення або ж простий, але важливий знак уваги. Щоб вибрати ідеальний подарунок, згадайте, про що вона нещодавно згадувала, або подумайте про речі, які могли б зробити її щодення яскравішим.

Іра Поліщук / 28.02.2024

ЛАЙФ

Що каже Євген Дудка про «блокаду» зерна з України

Засновник компанії «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка поділився своїми думками і досвідом щодо того, як порозумітися з європейськими фермерами, справедливо розподілити між вітчизняними виробниками цукру європейську квоту на експорт у Європу у 320 тис. т. тощо

Назар Тарадюк / 28.02.2024

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 78 79