На війні з росією Волинь втратила ще двох Героїв

image
Оля Коновалова / 12.05.2022 / 0 Коментарів

Юрій Ліщук та Олег Лютинський віддали свої життя за вільну Україну. 

Голова Сереховицької громади Ростислав Шиманський закликає всю громаду гідно зустріти загиблого Героя Лютинського Олега Миколайовича, 1991 р.н., жителя с.Сереховичі.

"Плануємо зустріти його від початку села Сереховичі, по вул.Центральна, до центру і далі, по вул. Олександрівська і на Вишневу до його рідного дому. Крім того, є пропозиція провести церемонію віддання шани Герою в центрі села, біля Будинку культури.

У зв'язку з загибеллю нашого захисника, Лютинського Олега Миколайовича, на всій території Сереховичівської ТГ оголошується триденна жалоба, з 12.05.22р. по 14.05.22р.", - йдеться в повідомленні.

Триденну жалобу оголосили і в Люблинецькій громаді звідки родом Ліщук Юрій Анатолійович, 1983 р.н.

"Батько трьох дітей, житель с.Старі Кошари, який захищав нашу землю від московської орди. Важко знайти слова, які б розрадили родину загиблого. Приносимо щирі співчуття дружині, дітям, матері та усім рідним, плачемо і сумуємо разом з вами. Низький уклін нашому воїну-захиснику!", - написала голова громади Наталія Сіховська.

Інформаційно-аналітичне видання Інсайдер Медіа висловлює щирі співчуття рідним, друзям та близьким Героїв! Ми шануємо і пам'ятаємо подвиг кожного...Вічна пам'ять і слава!

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *