У боях з російськими військами загинули ще четверо військовослужбовців з Волині: Руслан Кулеш, Віталій Піщанський, Сергій Омелянчук і Юрій Васюк.
Про це пише
Руслан Кулеша
У Володимирській міській раді сповістили про загибель головного сержанта Руслана Кулеши.
Останній бій волинянин прийняв 13 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Віталій Піщанський
17 серпня на Алеї Героїв Федорівського кладовища у Володимирі поховають полеглого на Херсонщині захисника Віталія Піщанского.
За даними Володимирської міської ради, воїн був родом з окупованої частини Херсонщини, його родина зараз проживає у Володимирі.
Юрій Васюк
Військовослужбовцю з Луцька Юрію Васюку було 33 роки, повідомили у міськраді. Боєць служив на посаді оператора безпілотних літальних апаратів.
Солдат загинув 13 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України. де саме — у міській раді не уточнюють.
Сергій Омелянчук
У селі Бобли у суботу, 16 серпня, відбудеться поховання військовослужбовця Сергія Валерійовича Омелянчука, повідомили в Турійській громаді.
Розпочнеться чин поховання біля батьківського будинку Сергія об 11:30.
У зв’язку з трагічною подією у громаді оголошено триденну жалобу.
Коментарів немає
Залишити коментар