«Паніка і зневіра – це те, на що розраховує ворог, щоб ослабити нас», – Владика Михаїл

  • Головна
  • ВІЙНА
  • «Паніка і зневіра – це те, на що розраховує ворог, щоб ослабити нас», – Владика Михаїл
image
Яна Горчинська / 25.01.2022 / 0 Коментарів

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звернувся до всіх вірних Волинської єпархії ПЦУ, а також усіх волинян із приводу поточних політичних подій. Про це пишуть на сторінці Волинської єпархії ПЦУ.

Хоча неоголошена війна триває на Сході України вже восьмий рік, останні місяці, тижні та дні вселяють у душі багатьох особливу тривогу. Росія зосереджує на наших кордонах усе більше військ, із Москви лунають дедалі різкіші заяви. Засоби масової інформації сповнені новин (раз-по-раз – неперевірених чуток), котрі швидко змінюють одна одну, часто заперечують одна одну, залишаючи відчуття непевності.

У цій ситуації, стверджує високопреосвященний, не можна піддаватися паніці й зневірі. Бо паніка і зневіра – це саме те, на що розраховує ворог, щоб ослабити нас. Ми ж знаємо, що наша армія міцна, у нас є підтримка союзників. Але наша найбільша надія – на Господа Бога. Якщо ми не зазіхаємо на чуже, а боронимо своє, то Він – із нами. «Не бійтеся!» – велить Спаситель Своїм вірним. «Якщо Бог за нас, то хто проти нас?» – сказано у Святому Писанні (Рим. 8:31).

Митрополит Михаїл закликає волинян:

Відкладімо все, що нас роз’єднує, не шукаймо зараз кожен «своєї правди», а тільки спільного добра. Наша могутня зброя – молитва. Тож молімося, браття і сестри, якомога частіше – у храмах, домівках, на роботі, в дорозі, будь-де, аби Всевишній дарував нам мир, повернення загарбаних земель, щоб і наші військові, і дипломати твердо стояли за Україну. Молімося й за врозумлення наших ворогів, і за врозумлення тих, хто в окупантах бачить лише «одновірців». Пам’ятаймо, що підступний ворог прагне використовувати в своїх негідних цілях навіть найсвятіше – віру Христову.

Дорогі браття і сестри, у неділю, 30 січня, в усіх храмах Православної церкви України після літургії буде відслужено молебень за мир. Просимо прийти до церкви всіх, хто може. А хто не може – хай возносить молитви там, де має змогу. Не біймося, молімося! – закликає митрополит Михаїл.

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *