У громадах Волині підтвердили загибель ще чотирьох захисників: Михайла Беня, Сергія Карпука, Олега Клімука, Миколи Байрука.
Про це повідомляє
Михайло Бень
У Рожищенській громаді підтвердили загибель 56-річного захисника України Михайла Беня, котрий понад десять місяців вважався безвісти зниклим.
Військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання 23 жовтня 2024 року в районі населеного пункту Побєда Покровського району Донецької області.
Траур за загиблим триватиме у громаді з 2 до 4 вересня включно та в день поховання. Про дату та час поховання військовослужбовця повідомлять пізніше.
Сергій Карпук
20 липня 2024 року під час виконання бойового завдання загинув захисник Сергій Карпук, повідомили у Дубівській громаді. Боєць понад рік рахувався безвісти зниклим. Військовослужбовець поліг в районі населеного пункту Парасковіївка Покровського району Донецької області.
Сергій Карпук був жителем села Городище. Служи на посаді старшого стрільця 2 аеромобільного відділення 2 аеромобільного взводу 4 аеромобільної роти аеромобільного батальйону.
У захисника залишилась мама, батько, дружина, син, донька та брат. Деталі щодо зустрічі, прощання та поховання Сергія Карпука повідомлять згодом. У Дубівській громаді з 2 вересня оголошена триденна жалоба.
Олег Клімук
29.08.2025 року загинув інспектор прикордонної служби 2 категорії - водій 3 групи мінометів відділення вогневої підтримки Державної прикордонної служби старший солдат Клімук Олег Ярославович (04.06.1973 р.н), житель селища Луків.
Олег загинув на Харківщині в районі н.п Шабельне отримавши поранення несумісне з життям під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення охорони України, залишаючись вірним військовій присязі.
Микола Байрук
4 жовтня 2023 року обірвалося життя 39-річного захисника з села Гута-Лісівська Миколи Байрука, який ще в перший тиждень повномасштабної збройної агресії РФ приєднався до лав оборонців нашої держави.
Спочатку чоловік пройшов бої за Лисичанськ, Горлівку, Сєвєродонецьк, а потім понад рік тримав оборону в районі м. Авдіївка на Донецькому напрямку.
Коментарів немає
Залишити коментар