Українські айтівці розробили сервіс з моніторингу активності армії РФ біля кордонів

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Українські айтівці розробили сервіс з моніторингу активності армії РФ біля кордонів
image
Яна Горчинська / 23.02.2022 / 0 Коментарів

Київські айтівці запустили автоматичний сервіс з моніторингу активності російської армії біля кордонів України. Про це повідомляє Українська Правда.

Дані для проєкту беруться з супутників, аналізуються і далі на карту наносяться позначки про поточні позиції військ РФ. Також враховується динаміка.

Знімок екрану з сайту сервіса

Знімок екрану з сайту сервісу

Свої імена творці проєкту не розкривають. Зараз сайт працює в тестовому режимі.  На ньому – клікабельна геолокація розміщення військ, по кліку відкриваються супутникові знімки. Також розробники створили бот у Twitter, який пише про нові виявлення та інші дані.

"Дані беруться у європейських супутникових операторів. Супутники постійно пролітають і фотографують. Далі наша система на знімках в районі кордонів намагається знаходити скупчення військової техніки і динаміку, що куди рухається. Далі це наноситься на карту, і постить ботом в Twitter", – пояснюють творці сервісу.

Зараз вони працюють над отриманням більш якісних знімків від європейських операторів, будуть покращувати інтерфейс і хочуть залучати аналітиків та модераторів для поліпшення аналізу даних.

Карту можна переглянути ТУТ.

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *