Українські захисники знову дали чортів рашистам на Зміїному

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Українські захисники знову дали чортів рашистам на Зміїному
image
Оля Коновалова / 20.06.2022 / 0 Коментарів

Збройні сили України завдали ракетного удару по тимчасово захопленому росіянами острову Зміїний у Чорному морі.  

Цю інформацію підтвердив військовий експерт, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, інформує ТСН.

"Ми повинні чітко відстежувати, як ось, наприклад, там останнім часом військові катери, вантажі, які переміщуються, можливо, десанти переміщуються, бити їх за конкретними темами, де вони намагаються провести ту чи іншу операцію, як ось буквально сьогодні на острові Зміїний. Де по острову та по катеру завдано правильного удару", - зазначив він.

Також, за словами експерта, з іншого боку, потрібно готувати й ефективніші засоби, включаючи авіацію, і завдати в якийсь момент масованого удару по тих засобах, які знаходяться в зоні дії наших протикорабельних засобів.

"Але це вже тактика командування, яка має підготувати таку операцію, яка має забезпечити безпеку проведення та несподіванку. Тоді ми можемо нахабно розбити, як удар по крейсеру "Москва". У цій ситуації готовність має бути за рахунок і іноземних можливих засобів, дуже ефективних, авіації, інших засобів – можливо, диверсійних засобів наших спецслужб, які можуть проводити ці операції як у морі, так і на суші", - зазначив він.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *