Війна обірвала життя чотирьох оборонців із Волині

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Війна обірвала життя чотирьох оборонців із Волині
image
Віктор Гордійчук / 01.04.2024 / 0 Коментарів

У боях з російськими військами загинули ще четверо оборонців з Волині: Віталій Лук'янов, Надія Войцишин, Сергій Козлюк і Євген Макогон.

Про це повідомляє Суспільне.

Віталій Лук'янов

2 квітня у селі Новосілки прощатимуться із загиблим у бою військовослужбовцем Віталієм Лук'яновим. Захиснику було 42 роки, повідомили у Горохівській міській раді.

Волинянин служив у війську з лютого 2023 року. 22 січня 2024 року загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Новодарівка у Запорізькій області. Через постійні обстріли забрати тіло військового змогли лише зараз.

Надія Войцишин

30 березня 2024 року в районі населеного пункту Тарасівка на Запоріжжі знайшли тіло капітана Надія Войцишин. Військовослужбовиці було 26 років, повідомили у Любомльській громаді.

Відомо, що жінка служила у війську з 18 років. "Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблої, розділяємо з вами біль від непоправної втрати", — написали у громаді. Дату прощання з Надією Войцишин повідомлять пізніше.

Євген Макогон

Про втрату також сповістили у Луцькій громаді. 26 липня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області загинув лучанин Євген Макогон.

Підтвердити загибель бійця вдалося лише зараз. Молодшому сержанту було 38 років. Євген Макогон служив на посаді заступника командира бойової машини.

Сергій Козлюк

Лучанин Козлюк Сергій Юрійович, 12.02.1978 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду старшого стрільця-оператора 2 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону.

Старший солдат Козлюк Сергій Юрійович помер 30.03.2024 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Діброва Луганської області.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *