Волинь зустріла місію «Вантаж 200»: чотирьох Героїв поховають на рідній землі. ФОТО

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Волинь зустріла місію «Вантаж 200»: чотирьох Героїв поховають на рідній землі. ФОТО
image
Оля Коновалова / 04.07.2022 / 2 Коментарів

На Волинь привезли тіла захисників України: Солодова Миколи Юрійовича, Сичевського Олега Михайловича, Мартинюка Анатолія Михайловича та Ляшука Сергія Володимировича.

Траурний кортеж місії «Вантаж 200» прибув на Волинь вчора, 3 липня. Тіла полеглих захисників доставила волонтерка ГО «Військові капелани Волині» Тетяна Потоцька-Євчук.

При в'їзді до Луцька його зустріли кілька екіпажів патрульної поліції та луцькі активісти ГО «Автомайдан України».

Микола Солодов мешканець села Оленівка Рожищенської громади. Загинув 27 червня від вибухової травми. 13 червня йому виповнився 31 рік.

Олег Сичевський – володимирчанин, був мобілізований до лав ЗСУ 31 травня. Загинув 28 червня від вибухової травми, а 22 червня йому виповнилось 35 років. У Героя залишився брат та цивільна дружина.

Анатолій Мартинюк – уродженець села Духче. 48-річний командир відділення зенітно-ракетного взводу мотопіхотного батальйону, рядовий Анатолій загинув у результаті ворожого обстрілу на Донеччині.

Сергій Ляшук – уродженець села Піски, Горохівського району. 42-річний Герой загинув 2 липня на Донеччині.

Коментарі (2):

  1. Придивіться до цих фото, які взяв з інету. На них останній шлях додому Полеглих Воїнів. Живу неподалік від цього моргу. що в шпиталі ветеранів, на Кічкарівці... Невже ніхто не бачить його плачевного стану, а під'їзд, а ці баюри коло входу... Це ж триває з 2014 і нічого не змінюється... Сумно дивитись як Полеглих несуть через ці калюжі в морг, а потім забирають... І хочеться запитати, - чи хоч хтось звернув на це увагу? Голова обласної ради, Голова військової адміністрації, Міський голова, Начальник шпиталю ветеранів, Начальник автодору, Начальник обласного військомату, Начальник міського військомату, і тд і тп... Напевно ви тут жодного разу не були і не забирали своїх рідних і друзів, які полягли в тому числі і за те, щоб ви могли виконувати свої обов'язки не в окопах чи полоні, а в кабінетах! То підніміть хоч один свою Дупу і щось зробіть з тим соромом!..

    1. В нас що є мер? В нас є попка від палиці, який не бачить бруківки , яка вже більше року валяється на пр.Волі, не бачить Набережну, Конякіна, Відродження , які топить під час кожного дощу, не бачить зупинок , на Волі , які зробили на дорозі , а не змістили по 2 метри в бік тротуару, щоб не було заторів, не бачить , як по місту ями засипають землею … , а Ви кажете про морг, про який він і не знає, скоріше всього…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *