Прогноз 2022: волинська астрологиня зробила прогноз на прийдешній рік

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Прогноз 2022: волинська астрологиня зробила прогноз на прийдешній рік
image
Назар Тарадюк / 30.12.2021 / 0 Коментарів

 Яким буде 2022 рік? Чого чекати волинянам у Новому році? Що варто запланувати на рік прийдешній, а чого робити не потрібно? Що говорять зірки про Новий 2022 рік? 
 З цими запитаннями команда Інсайдер Медіа звернулась до астропсихолога Наталії Курилюк.

«Зараз ми всі готуємось до настання 2022 Нового року і підводимо підсумки та аналізуємо свої промахи та досягнення. На превеликий жаль, перед початком Нового року, люди досить напружені і все більше хвилюються стосовно політичної та економічної ситуації в Україні».

 В Новий рік ми увійдемо 1 січня в 11 градус знаку Козеріг.

Місяць в цей момент буде проходити знак Стрілець, це закладає певні тенденції року: оптимізм, доброзичливість, бажання навчатися нового та цікавого, подорожувати, відкривати нові підприємства, співпрацювати з іноземними партнерами, інвестувати гроші.

Управителем Стрільця є Юпітер, тому важливими темами року будуть духовно-філософські напрямки, творчість, подорожі, обмін досвідом, інтелектуальний розвиток, колективна робота та допомога іншим людям. Цей рік не можна присвячувати тільки своїм інтересам.

В новорічну ніч сонце увійде в королівський градус і робитиме гармонійний аспект до Урану, планети новітніх технологій, реформ та прогресу і спонукатиме кожного з нас до духовного розвитку та внутрішньої роботи.

Положення Місяця в гороскопі буде викликати емоційне збудження та войовничість. Засоби масової інформації будуть «підливати масло в вогонь» і підпадаючи під вплив інформаційного потоку обману, люди будуть схильні вірити ілюзіям та ще більше створювати напругу і тримати себе в полоні страху.

Будуть періоди, коли ми відчуватимемо себе, як в тумані. Особливо обережно необхідно бути з інформацією 9 та 10 січня, можуть бути спроби залякування та нагнітання ситуації, спроби психологічного тиску на свідомість людей.

Політична та економічна ситуація протягом року буде не визначена. Буде повно обману, ілюзій, маніпуляцій. На світовій арені також буде відбуватися політична гра. Не варто вірити всьому, все насправді буде не так, як подаватимуть ЗМІ. Маніпуляції та нагнітання ситуації стосовно війни не виправдаються. Це буде більше інформаційна війна і українська армія, згідно з астрологічним прогнозом на 2022 рік, не повинна постраждати. Тобто, прямого вторгнення, згідно з прогнозом, не буде.

Але економічно рік буде важкий, з постійними коливаннями курсу гривні. Обмеження щодо коронавірусу також будуть продовжуватися.

Місяць в знаку Стрілець в новорічну ніч закликає нас залишатись оптимістами, пізнавати нове, розкривати нові грані своїх можливостей, вірити в себе, фіксуватися на позитивних моментах і дякувати за все, що є в нашому житті.

Положення ретроградної Венери в новорічну ніч дасть можливість особистим стосункам вийти на новий рівень. Якщо почуття справжні, то це чудова можливість відновити та посилити зв’язок в парі. Якщо ні, то розійтися і йти окремим шляхом. Венера в Козерозі сприятиме серйозно і відповідально підійти до партнерських відносин.

У 2022 році ми станемо свідками поступового руйнування старих програм та структур. Будуть створюватися нові прогресивні об’єднання, які запропонують суспільству нові ідеї. 

Духовність людей також вийде на новий рівень, ми будемо проходити важливий екзамен на людяність. Посилюватиметься бажання і розуміння відповідальності людства щодо збереження природних ресурсів на планеті, турбота про екологію вийде на один з перших планів.  

Планети підтримуватимуть тих, хто запропонує нові ідеї та візьме на себе сміливість реформувати старі програми та запропонує нові.
Найкращі періоди для планування важливих справ, укладання договорів, купівлі нерухомості, оформлення важливих документів з 10 грудня по 25 квітня та з 10 червня по 5 вересня.

Як краще провести Новорічну ніч?

Протягом Новорічної ночі Місяць буде проходити по знаку Стрілець. І чудово, якщо святкування ви проведете в дорозі, подорожуючи або просто прогулюючись вулицями рідного міста.
Стрілець — дуже позитивний знак, з гарним почуттям гумору. Тому, головна порада — відкинути всі негативні думки, налаштуватися на позитив і гарний настрій.

Символ 2022 року — Водяний Тигр — могутній, сильний, активний, який надає перевагу класиці, але відкритий до всього нового.

Готуючи Новорічний стіл, зверніть увагу на якість та натуральність продуктів. Головна умова - продукти мають бути свіжими і якісними, ніяких напівфабрикатів, фастфуду і заморозок. Якщо ви вживаєте м'ясо, то чудово підійде запечена свинина під сиром. Обов'язково поставте на стіл тарілку з тропічними фруктами, які нагадають Тигру про рідні місця. Вітається наявність зелені та овочевих нарізок. І не забудьте про десерт. Тигр обов'язково оцінить вашу щедрість і гостинність.

Що краще одягати у рік Водяного Тигра?

Найкращим варіантом буде використовувати одяг з натуральних тканин природних відтінків: синій, бірюзовий, блакитний, зелений, коричневий, чорний, срібний, золотий, бронзовий.
Ніяких кислотних кольорів. Не варто відмовляти собі у красивому взутті, навіть вдома сексуальні туфельки на каблучку підкреслять граційність. Тигр любить натуральне каміння та метали, доповніть свій образ прикрасами – на це має бути основний акцент в образі.

«Я вітаю всіх читачів Інсайдер Медіа з наступаючим 2022 роком!
І бажаю проживати кожен день з вірою і радістю в душі, не дивлячись на труднощі, з якими ми будемо зустрічатися. Зовнішній світ є відображенням нашої внутрішньої гармонії. Нехай весь негатив залишається позаду, а попереду чекають світлі і радісні моменти! Нехай всі зміни, які відбуваються, екологічно увійдуть в наше життя і приносять благо нам і матінці Землі», - Наталія Курилюк ексклюзивно для читачів Інсайдер Медіа.

Чорний Водяний Тигр – це тварина мудра, рішуча і смілива, проте запальний характер іноді заважає йому мислити тверезо. Не виключено, що у 2022-му Тигр перевірить багатьох на вірність та витривалість, проте найсильніші отримують гідну винагороду. Особливо буде щастити працівникам творчих професій. Тигр допоможе у романтичних стосунках і створенні родини.

Дракон (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Тигр приготував чимало сюрпризів для Драконів. Рік буде активним, а робота забезпечить фінансами. Втім, важливо знаходити баланс між професійною діяльністю і стосунками. Брак уваги близьким може обернутися проблемами. Самотні Дракони можуть зустріти справжнє кохання.  

Змія (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013) 

Непростий, але цікавий рік для Змій. Їм пощастить у творчих проєктах, а от у менеджерській роботі доведеться докладати максимальних зусиль. Активність допоможе досягнути цілі. В особистих стосунках пануватиме гармонія. А от зі сторонніми людьми, що прагнуть стати друзями, краще бути обережними.  

Кінь (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Якщо торік Кінь міг дозволити собі перепочинок і деяку бездіяльність, то цього року доведеться плідно і активно попрацювати. Тигр сприятиме усім справам, які матимуть доброчинну складову і гарну мету. Особливо пощастить усім творчим Коням і тим, хто захоче ризикнути і втілити шалені плани у життя. У романтичних стосунках доля поставить Коня перед вибором – потрібно бути дослухатися до серця. 

Коза (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015) 

Рік може початися з турбулентності, але в другій половині запанує стабільність. На Кіз чекають приємні сюрпризи.  Деякі представники знаку можуть реалізувати себе у новій сфері. Самотні представники знаку можуть зустріти справжнє кохання. Але в особистих стосунках варто остерігатися власного егоїзму та пихи. 

Мавпа (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Мавпам Тигр подарує яскравий і фантастичний рік, сповнений мандрівок і творчості. У сферах фінансів, кар'єри, кохання і сімейному житті пануватиме стабільність. Буде час зайнятися саморозвитком і опанувати нову професію: головне – не лінуватися. Сміливі кроки принесуть вельми приємні результати.  

Півень (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005)

Поміркованість і вірність собі допоможе уникнути проблем на роботі. Надто ризикувати у професійній сфері не варто – це може обернутися несподіваними складнощами. Рік подарує час для родини – спільні проєкти і нові захоплення, а самотні представники знаку знайдуть свою половинку. 

Собака (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)

Цей рік буде успішним для Собак, які мріють про успіх у роботі. Проте не варто забувати про близьких, які вже втомилися від вашої відданості справам. Нехтування їхніми інтересами навіть може поставити стосунки під загрозу. Слідкуйте за здоров'ям, приділяйте увагу відпочинку. 

Свиня (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007) 

Свиням варто переосмислити деякі сфери життя і вирішити, чого вони прагнуть – це допоможе зробити правильний вибір. На тривалий час пірнати з головою у роботу не варто – є ризик професійного вигорання. Нові починання можуть принести успіх, а у сфері особистих стосунків на представників знаку чекатиме стабільність, якщо вони самі не шукатимуть пригод і приводів для конфліктів.  

Щур (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Якщо Щур буде активно працювати, на нього очікує успіх. Також варто звернути увагу на близьких, які потребують турботи та уваги. Не виключене здійснення мрій на реалізації нових проєктів у сфері нерухомості та дорогих покупок. Тигр сприятиме самовдосконалення, буде шанс поділитися знаннями з оточуючими та отримати за це певні дивіденди. 

Бик (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Бикам не варто поспішати та ухвалювати імпульсивні рішення. Тигр допоможе тим представникам знаку, які сприйматимуть випробування та перепони на шляху як спосіб загартувати характер – можливі приємні повороти у кар'єрі. Варто дослухатися до порад близьких – вони можуть підказати правильне рішення у складній ситуації. Самотні Бики можуть зустріти нове кохання… серед старих знайомих.  

Тигр (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Звісно ж, Тигр підготував для побратимів найкращий рік з останніх. Далекі та приємні мандри, втілення мрій, можливість підвищення та стабільна романтична сфера порадує усіх представників знаку. Проте їм дуже важливо активно працювати, аби довести, що вони достойні таких подарунків долі. На початку року оптимально записати усі свої бажання та встановити цілі, навіть найсміливіші, аби рухатися лише уперед.  

Кролик (Кіт) (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011) 

Представникам цього знаку варто не боятися змін і бути активнішими, адже Тигр буде сприяти найдивнішим цілям. Це допоможе не лише у роботі, а й у коханні. При цьому не варто забувати і про друзів – вони можуть зіграти важливу роль у житті. Нові ідеї та небайдужість можуть допомогти отримати підвищення. 

Розмову вела Анна Шарук

Наше видання готує цілий цикл прогнозів на наступний 2022 рік. Ми поспілкувались з експертами з різних галузей: медицина та здоров'я, духовна сфера, військова справа, політика, економіка та інші. Тож, слідкуйте за нашими публікаціями на сайті та наших сторінках у Facebook та Telegram.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *