Цьогоріч Волинську обласну Федерацію ММА визнали найкращою в Україні

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Цьогоріч Волинську обласну Федерацію ММА визнали найкращою в Україні
image
/ 16.06.2021 / 0 Коментарів

Волинський обласний відокремлений підрозділ Федерація ММА нагороджений подякою Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України за активний розвиток та популяризацію ММА та найкращі результати у 2020-2021рр.

Подяку від президента Федерації Олега Рожкевича та голови Наглядової ради Дмитра Христюка отримав тренер клубу «Воїн», головний суддя Федерації у Волинській області Олексій Бондаренко.

1

Як повідомили у Волинській Федерації ММА, яку очолює Михайло Смолка, з січня по червень цього року спортсмени клубу «Воїн» загалом здобули 97 золотих, 71 срібну та 60 бронзових медалей, взявши участь у змаганнях різних рівнів та з різних видів спорту (ММА, бойове самбо, грепплінг, панкратіон, вільна боротьба, рукопашний бій, козацький двобій, французький бокс Сават тощо).

Серед найголовніших змагань – Відкритий турнір з ММА «Воїн», Чемпіонат України з ММА, Чемпіонат України та Кубок з бойового самбо, Чемпіонат України з грепплінгу та панкратіону, а також Чемпіонат Європи з козацького двобою.

2

Спортсмени клубу «Воїн» мали можливість спробувати власні сили на турнірах з ММА, перемога у яких гарантувала фінансову винагороду. Результати не забарились:

  • Гран-Прі Akkerman Club Promotion (м.Білгород-Дністровський) : Вадим Ковальський та Іван Пасич зійшлися у фіналі. Вадим – І місце,Іван – ІІ.
  • Madabattle (м.Харків). Переможці - Юрій Пасич та Максим Чайковський.
  • М. Прага,Чехія MMASTERS league Vol3. Олексій Бондаренко поступився перемогою чеху Лукасу Чотеновські.
  • Zolochiv Fight Cup (м.Золочів Львівська обл.).
  • Гран-Прі Akkerman Club Promotion (м.Білгород-Дністровський) переміг Максим Чайковський.

З початку року спортсмени вже побували на тренувальних зборах та семінарах у СК «Легіон» у м. Долинська, в клубі «Аурум» в м. Київ, на спарингах у клубі «ANT» (м.Луцьк) в тренера з тайського боксу Сергія Снитюка та в клубі «Garda» на семінарі з бразильського джиу-джитсу у Романа Непоти.

Крім того, до «воїнів» із майстер-класами приїздили заслужений майстер спорту України з самбо Дмитро Бабійчук, чемпіон світу з кікбоксингу серед професіоналів Сергій Адамчук, представник шотокан карате Валентин Бродович, представники Млинівської школи французького боксу Сават.

Досягненнями СК «Воїн» є активне функціонування залів у м. Ківерці та Рожище, тренер – Олексій Бондаренко.

3

Приємно, що троє «воїнів» Солтан Велієв, Андрій Місюк та Юрій Пасич за свої спортивні здобутки отримують стипендію від Луцької міської ради.

Головний тренер клубу Андрій Зінчук наголосив, що усі перемоги – це спільна заслуга тренерів та дітей, а також меценатів, які підтримували клуб, аби «воїни» мали безкоштовну можливість їздити на змаганнях різних рівнів. Особлива подяка за це президенту Федерації ММА у Волинській області Михайлу Смолці, який бере на себе левову частку фінансових витрат, а також бізнесмену-ресторатору Ігорю Дудінському.

З нагоди підбиття підсумків року, у спортивному клубі «Воїн» відбулися підсумкові батьківські збори, під час яких , президент Федерації Михайло Смолка вручив кращим спортсменам та тим, хто підтримує клуб фірмові футболки.

4

Завершення спортивного року у СК «Воїн» вирішили відзначити у Карпатах. Тож вже 15 червня 20 «воїнів» разом із тренерами вирушили на Драгобрат у спортивно-оздоровчий табір. Протягом десяти днів спортсмени працюватимуть над підвищенням своїх функціональних здібностей. А вже після повернення із табору розпочнеться активна підготовка до Чемпіонату світу з ММА, який відбудеться 31 липня у Софії (Болгарія).

2

1

2

1

2

3

3

5

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *