Huobi Group святкує 8 річницю заснування і дарує подорож у космос*

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Huobi Group святкує 8 річницю заснування і дарує подорож у космос*
image
Оля Коновалова / 05.11.2021 / 0 Коментарів

Huobi Group святкує восьму річницю заснування конкурсом космічних подорожей та віртуальним самітом за участю Алана Грінспена   

СІНГАПУР, 3 листопада 2021 р. /PRNewswire/ – Huobi Group, провідна у світі блокчейн-компанія, саме у цей день, 8 років тому, оголосила про своє заснування. З цієї нагоди до кінця листопада триватиме низка заходів та ініціатив у столицях країн по всьому світу. У рамках цих святкувань Huobi роздасть призів на мільйони доларів, включаючи один спеціальний квиток у космос. У понеділок, 8 листопада, Huobi проведе щорічний форум онлайн-індустрії: Huobi Summit 2021: Blockchain and Beyond.

Основною темою святкування цього року є «нескінченність», яка відображає безмежність у часі, уяві та можливостях, які пропонує індустрія блокчейн. Також тема свята показує  інновації, динамізм та швидкі технічні досягнення, що стоять за криптовалютами та індустрією блокчейнів.

Крім того, Huobi Group запустить свою флагманську кампанію, яка запропонує одному щасливому переможцю отримати неймовірний досвід та здійснити поїздку на зовнішні периметри Землі. Переможець зможе насолодитися вражаючими краєвидами, які буквально не з цього світу. Відображаючи бачення Huobi Group зробити фінанси більш доступними та інклюзивними, ця неймовірна можливість буде доступна для всіх користувачів Huobi Global.

У понеділок, 8 листопада, Huobi група буде приймати Huobi Summit 2021: Blockchain and Beyond. На саміті відбудуться ексклюзивні панельні дискусії з запрошеними економістами, урядовцями та бізнес-лідерами, які поділяться своїм уявленням про тенденції та можливості як в індустрії блокчейн, так і за її межами. У списку доповідачів – колишній голова Федеральної резервної системи США Алан Грінспен і світові світила з уряду, бізнесу та наукових кіл.

Ду Джун, співзасновник Huobi Group, сказав: «Ми надзвичайно пишаємося нашим 8-річчям, важливою віхою в нашій індустрії, що розвивається. Індустрія блокчейну та криптовалют розвивається швидкими темпами, і я очікую, що разом з нею розвиватимуться нові передові розробки. Щоб підсилити нашу глобальну стратегію розширення, Huobi також прагне збільшити свою глобальну чисельність персоналу до 3000 до кінця року.

«Рухаючись вперед, ми продовжуватимемо розширювати нашу глобальну присутність, запроваджуючи інноваційні продукти та локалізовані послуги. Як завжди, ми продовжуємо зберігати активи наших користувачів у безпеці та суворо дотримуючись місцевих законів і правил», — підсумував Ду.

На додаток до вищезгаданих заходів Huobi Group об’єднає своїх клієнтів і співробітників за допомогою офлайн-заходів у Нью-Йорку, Туреччині та Гонконгу. Мільйони доларів призів роздадуть щасливчикам через різні акції на платформі Huobi Global.

Реклама ювілейної кампанії буде здійснюватися за допомогою знакових рекламних оголошень у восьми містах: Буенос-Айресі, Дубаї, Стамбулі, Куала-Лумпурі, Лондоні, Ріо-де-Жанейро, Сеулі та Токіо.

Щоб дізнатися більше про конкурс ексклюзивних космічних квитків, віртуальний саміт та діяльність Huobi, відвідайте сторінку 8-ї річниці або слідуйте за хештегом #HuobiTurns8 в Instagram, Twitter та інших соціальних мережах.

Про Huobi Group: Як провідна світова компанія в галузі блокчейн, Huobi Group була заснована в 2013 році з місією зробити прорив у основній технології блокчейну та інтегрувати технологію блокчейн з іншими галузями. Huobi Group поширилася на публічні блокчейни, торгівлю цифровими активами, гаманці, пули для майнінгу, власні інвестиції, інкубацію, дослідження цифрових активів тощо. Huobi Group створила глобальну екосистему індустрії цифрової економіки, інвестувавши в понад 60 компаній, що займаються розвитком і спадщиною в галузі блокчейну.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *