Луцька дизайнерка успішно дебютувала на Lviv Fashion Week

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Луцька дизайнерка успішно дебютувала на Lviv Fashion Week
image
Оля Коновалова / 23.09.2021 / 0 Коментарів

Луцька фотографка Ірина Дяченко взяла участь у Lviv Fashion Week-2021. Захід проходив 16-19 вересня на різних локаціях у Львові.

У суботу, 18 вересня, Ірина Дяченко презентувала свої хустини та сукні, які розробила спеціально для показу.

У коментарі Інсайдер Медіа дизайнерка розповіла про підготовку до заходу та участь у ньому.

«Організація Lviv Fashion Week – на дуже високому рівні. Для того, аби потрапити на тиждень моди я попередньо заповнила заявку на їхньому офіційному сайті. Але навіть до самої заявки є певні вимоги – колекція виробів має бути в одному стилі, всі вони мають бути відфотографовані в певній якості та форматі, і з логотипом бренду. Я навіть не сподівалась, що мою анкету розглянуть і мене допустять до участі. Я просто вирішила ризикнути», - розповіла Ірина Дяченко.

Оскільки на тижні моди демонструють одяг від дизайнерів, а не аксесуари, спочатку Ірині Дяченко запропонували зробити просто презентацію.

«Я надіслала їм заявку з тим, що в мене було – це 10 хустин, які я відзняла, видрукувала. До участі в Lviv Fashion Week допускається тільки одягнена модель, а я, виходить, презентую аксесуари. Вони до останнього думали з ким мене ввести в колаборацію. Але, оскільки кожен дизайнер має бути представлений автономно – за три тижні до показу мені запропонували зробити презентацію – це формат, коли моделі просто стоять на певній відведеній локації, вони не ходять по подіуму.

Але я вирішила не здаватись і поцікавилась, чи є якийсь шанс презентувати свої моделі на подіумі. Мені сказали: ви нам подобаєтесь, ми вас готові взяти, але треба придумати – у що будуть одягнені ваші моделі».

Зрештою, буквально за кілька тижнів до показу Ірина Дяченко змогла відшити ще й сукні для своїх моделей.

«Я купила 22 метри холста. Холст – це ґрунтоване льняне полотно, яке підготоване спеціально під малювання. Матеріал за фактурою схожий на шкіру, але він дуже сильно мнеться, його не можна нормально випрасувати, розкроїти, підробити. Я собі придумала, що я пошию якісь епатажні плаття з цього матеріалу і на моделях покажу, як можна носити мої хустини».

Тож дизайнерка представила одразу дві колекції – суконь і хустин.

«Дивно, що після показу до мене підходили і питали скільки коштують сукні, а не хустини. Ще один нюанс – якщо ти йдеш як дизайнер, а не просто на презентацію, то в тебе має бути не 10 хустин, а як 15 мінімум. Тому 5 моїх робіт були представлені вперше, їх ще ніхто не бачив до показу».

Після показу Ірина Дяченко отримала кілька цікавих пропозицій.

«Це перший раз я презентувала свою роботу як дизайнер. Люди хочуть купувати ці сукні, які складаються з ґрунтованого льону і шматків дерева – якщо це має попит, то чому б і ні.

Одна з українських зірок запитала, чи можу я дати свою сукню для зйомок кліпу.

А ще я отримала пропозицію на колаборацію від одного українського бренду. Вони запустять лінію хустин з моїм принтом».

Фото: з фейсбук-сторінки Ірини Дяченко та офіційного сайту Lviv Fashion Week

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *