Луцький бізнесмен забезпечує бійців меддопомогою

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Луцький бізнесмен забезпечує бійців меддопомогою
image
Оля Коновалова / 28.03.2022 / 0 Коментарів

Голова правління групи компаній VolWest Group, фундатор Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Віктор Корсак організував волонтерський хаб, де разом із командою працює над забезпеченням військових медичними засобами та препаратами.

Про це Віктор Корсак написав у Facebook.

«Відомо, що боєздатність армії полягає, як у її професійності та умотивованості, так і здатності надати медичну допомогу пораненим воїнам.

Ще на початку війни однією із ліній нашої «передової» стала допомога в організації медичної допомоги, оскільки маємо бізнес у секторі медицини (Мережа клінік сімейної медицини «Біхелсі»), та й у минулому я сам був хірургом.

Тому сьогодні відправляємо ще одну партію медичної допомоги на фронт.

Хочу зауважити, що ми не надсилаємо все гамузом, а комплектуємо медичне забезпечення для кожного етапу надання допомоги. Так, для воїнів ми формуємо індивідуальні аптечки, для санінструкторів — тактичні медичні рюкзаки, для польових госпіталів — те, що їм найбільш необхідне.

Для цього ми організували співпрацю із багатьма волонтерськими центрами і підбираємо у них тільки те, що нам потрібно. Крім того, даємо конкретні замовлення нашим партнерам на SPAR International, які надсилають нам у якості гуманітарної допомоги визначені медичні засоби та ліки із Європи. Решту, звісно, разом із нашими друзями докуповуємо (сумки до аптечок шиємо, рюкзаки купуємо у Польщі, медикаменти у фармкомпаній).

Хочу подякувати всім, хто долучається до даного проєкту, адже я переконаний, що саме у такому вигляді наша підтримка нашого Славного Українського Війська є найбільш ефективною і засоби, які ми гуртом сформували, врятують сотні життів», - йдеться в дописі.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *