«Мобілізація має відбуватися з 20 років уже», - Тарас Чмут

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Мобілізація має відбуватися з 20 років уже», - Тарас Чмут
image
Назар Тарадюк / 12.04.2024 / 0 Коментарів

Українці, які досягли 20-річного віку, на думку голови благодійного фонду "Повернись живим" Тараса Чмута, мають підлягати мобілізації.

Про це Чмут сказав в інтерв'ю "Українській правді".

"Я зараз скажу жахливу фразу, після якої це інтерв'ю дуже змінить все навколо. Але, на мою думку, мобілізація має відбуватися з 20 років уже. Ми занадто багато втратили часу", — заявив він.

Відповідно Чмут зазначив, що зниження призовного віку до 25 років — це пізно.

"Нам треба ухвалювати непопулярні рішення, або в майбутньому нас чекатимуть ще більші проблеми", — підсумував очільник фонду "Повернись живим".

2 квітня стало відомо, що президент Володимир Зеленський підписав закон щодо зменшення граничного віку перебування призовників на військовому обліку з 27 до 25 років, який Верховна рада схвалила у травні 2023 року.

Уряд 5 травня 2023 року підтримав законопроєкт, який передбачає зниження граничного віку перебування на обліку призовників з 27 до 25 років.

Раніше Міноборони на звернення ЗСУ підготувало зміни до законодавства щодо зменшення граничного віку перебування на військовому обліку призовників з 27 до 25 років.

У МО обґрунтували зміни призовного віку тим, що "значна кількість придатних громадян, які не мають статусу військовозобов'язаних, не може бути залучена до служби за призовом під час мобілізації".

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *