Найблагодійніший ярмарок до Миколая у Луцьку

image
Віктор Гордійчук / 16.12.2021 / 0 Коментарів

Відвідувачі зможуть придбати оригінальні подарунки ручної роботи для рідних, а також стати благодійниками та долучитися до купівлі онкогематологічного аналізатора для онковідділення Волинської обласної дитячої лікарні.

Ярмарок відбуватиметься 16-18 грудня на першому поверсі РЦ «Промінь» з 12:00 по 19:00.

Організатори – РЦ «Промінь», Інформаційне агентство «Конкурент», Громадянський Рух «СВІДОМІ», «Сіті Парк» та Волинська обласна державна адміністрація.

Тут ви зможете купити креативний святковий декор, крафтові мила, незвичайний керамічний посуд, прикраси та багато іншого. Все – зроблене руками майстрів з Волині.

Окремо на заході можна буде придбати фетрові вироби соціального проєкту «Тепла іграшка надії». Гроші від реалізації цих іграшок спрямовують на боротьбу з раком шийки матки серед жіночого населення Волині.

Крім ярмарку, 18 грудня на гостей чекають дитячі майстерки з виготовлення святкових сувенірів та програма за участі Святого Миколая. Детальнішу програму організатори обіцяють оприлюднити згодом.

Долучитися до доброї справи можна, перерахувавши гроші безпосередньо на рахунок онкогематологічного відділення за такими реквізитами:

КП «Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради
ЄДРПОУ 42078561
м. Луцьк, вулиця Загородня, 20
43008
р/р в ПриватБанк UA 463052990000026004000803370
Призначення платежу: «для придбання аналізатора онкогематологічного»

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *