Нардеп взяв під опіку двох сестер та брата, які залишились без батьків

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Нардеп взяв під опіку двох сестер та брата, які залишились без батьків
image
Оля Коновалова / 28.12.2021 / 0 Коментарів

17-річна Анастасія з міста Здолбунів навчається в одному з Рівненських і стане майбутнім економістом.

Після того як її рідного тата, кадрового військового, забрала війна, а невдовзі померла мама, дівчина стала мамою для своїх молодших братика та сестрички 12 та 13 років. Про це у facebook написав Ілля Токаренко.

«Коли померла мама, окрім втрати, залишилися борги за квартиру.

Дитина вимушена була працювати на двох роботах, щоб погасити заборгованості за квартиру. За два роки вона змогла не тільки в більшості погасити заборгованість, але й придбати пральну машинку, мікрохвильову, праску. Дівчина всіма силами намагається зробити домашній затишок, але зараз це дуже важко, адже вона вимушена була кинути роботу щоб дивитися за дітками.

Її брат з сестрою від другого шлюбу мами. З вітчимом все дуже складно. Після смерті мами, він вдома майже не з'являється, працює, передає невеликі кошти щомісяця. Пільги по втраті одного з годувальників Насті не допомогли зробити, тому навіть її брат з сестрою не мають права на безкоштовне харчування у школі».

Настя попросила допомогти їй придбати палас в кімнату та обігрівач. 

Вийшли зателефонували до рівненського нардепа Дмитра Соломчука, одразу все розповіли, шок повірте не тільки в нас був. Увечері Дмитро Вікторович вже поділився, що хоче щоб ця історія дійшла до міністра і не тільки ця, щоб на верхах приділяли увагу роботі з місцевими чиновниками та органами місцевого самоврядування, а також хоче заїхати і особисто вручити кошти за харчування цих дітей чиновникам».

Активіст звернувся за допомогою до нардепа від Рівненщини Дмитра Соломчука та розповів йому історію дівчини. Дмитро Соломчук відгукнувся і згодом написав на своїй сторінці у facebook.

«Коли дізнався про її історію з дітьми, одразу захотів з ними познайомитися і допомогти. Ми дуже мало знаємо про людей, які нас оточують. Шкода, що працівники служб, які повинні були б підтримувати такі сім’ї – теж про них не знають.

Разом з помічниками привезли для них зимовий одяг, плаття. Не тільки колежанкам у Раді «Шанель» носити. Подарували обігрівач та палас на підлогу, в квартирі трохи прохолодно.

Малі із захопленням розповідали про свої хобі та інтереси. Мені важко описати всі ці емоції, навіть не можу цього зробити і не вистачає слів», - зазначив нардеп.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *