«Навіть у такий важкий час ми навчилися жити», - військовослужбовиця Ірина Куцик

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Навіть у такий важкий час ми навчилися жити», - військовослужбовиця Ірина Куцик
image
Яна Горчинська / 20.09.2022 / 0 Коментарів

Військовослужбовиця та учасниця бойових дій Ірина Куцик як ніхто знає, наскільки важливою є щоденна підтримка наших воїнів, особливо — у східних та південних регіонах нашої країни.

Величезну роль у цій війні, ще з 2014 року відіграють саме волонтери, переконана Ірина.

"Все змінюється, навіть у такий важкий час ми навчилися жити і виживати. Війна триває… А наші волонтери з першого дня війни і по сьогоднішній працюють задля нашої Перемоги".

У серпні цього року Ірину Куцик обрали головою відокремленого підрозділу ГО Української асоціації інвалідів АТО у Волинській області.

До слова, волонтери цієї організації із самого початку повномасштабного вторгнення стали на оборону свого міста – облаштовували блокпости, виготовляли коктейлі Молотова, домовлятись про доставку тонн піску, мішків, блоків. Паралельно намагались закривати потреби військових. Згодом додалась і робота з переселенцями.

"В цій не легкій справі допомагали люди, які з часом стали одною цілою командою. Це - Белянський Віталій, Олександр Гумбург, Роман Єндрущак, Антон Нестеренко, Сергій Поліщук, Ольга Романюк, Жанна Тандрик, Олеся Торчинюк, Оксана Шишко, Григорій Рибін, Марина Авраменко та Чижук Вадим

Торчинюк Марія ще з перших днів війни докладала максимум зусиль щодо оборони і укріплення наших блокпостів, займалась доставкою гарячого харчування нашим хлопцям і дівчатам, допомагала переселенцям та їх дітям".

Основною метою відокремленого підрозділу ГО Української асоціації інвалідів АТО у Волинській області є всебічна допомога нашим захисникам та захисницям. Зараз підрозділ продовжує збір різноманітної медичної та гуманітарної допомоги. 

Для безперебійної роботи підрозділу необхідна постійна допомога і фінансування.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *