ОСТАННЄ ІНТЕРВ'Ю ГЕРОЯ ІГОРЯ «КОРНЕТА» ПРИСТУПИ

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • ОСТАННЄ ІНТЕРВ'Ю ГЕРОЯ ІГОРЯ «КОРНЕТА» ПРИСТУПИ
image
Назар Тарадюк / 25.06.2024 / 0 Коментарів

Українського військового Ігоря Приступу (позивний «Корнет») росіяни вбили 15 червня 2024 року.

Волонтерка Еля Коротинська під час поїздки на фронт записала з ним невелике інтерв'ю, яке й презентуємо вашій увазі.

«АТО-шка була на позитиві, на приколі, а тут ти цим живеш. Це вже твоє життя», - порівнює військовий війну до 2022 року та після.

За його словами, як би погано це не було, але з початку повномасштабної війни стало нормою те, що постійно йде втрата людей.

«Я вже звик до цього. Питання тільки одне: якого х*я не я? Воно інколи виникає. Рік тому я говорив: «Не *бьот, я маю танцювати на весіллі дочки. То зараз я, чесне, не впевнений, чи я буду танцювати і хто це буде танцювати. Часто ловлю себе на думці: «*бать». Якось так починаєш звикати, що те, що було навіть не до повномасштабки, тому що все це почалося з 2015 року, оце все воно якось було і десь воно там – далеко. Воно, мабуть, там десь і лишиться. Давай змоделюємо: навіть якщо ху*к-маяк це все закінчилося. Неважливо яким чином. Стало все, стволи замовкли, примерзли, всьо, йдіть нах*й, хлопці. Я не знаю, що я буду робити…», - роздумує Корнет.

Приступа розказує, що думав, коли повернеться додому, то швидко окліматизується, але так воно не було б.

«Як після АТО-шки: пару місяців за кордоном, я повернуся додому – все за*бись. Ніх*я, тому що це ху*ня… не заспокоїшся.

Ну, карочє, все воно за*бісь. Я рахую, все воно йде, як воно має бути», - каже боєць.

Військовий наголосив, що ця війна надовго.

«Якщо це насправді взяти, то все триває 400 років. Нас *буть, нам забороняють мову, нам розкажуть, шо ми або поляки, або росіяни, або ми, бл*ять, ще якісь олені. У мене неправильна трішки мрія насправді в цей час: сидіти банально на Волині біля озерця з вудочкою. Навіть без наживки, просто сидіти й втикати. Потім виїхати з дружиною, десь нормально тусанути – і все на цьому. Але воно ж так не буде ніколи.

І от ми підходимо до довбо*бізма. Довбо**б – це насправді не є ху**ве слово. Це людина, яка тупо хоче свого. Він тягне, суне, але він іде. Але найстрашніше – це довбо**би в армії, які не розуміються. Вони такі: «Бл*ть, карочє, ми так придумали… осьо у нас 356 інструкцій, 8 пунктів – оце маєте зробити». Ти сидиш і думаєш: «Ху**во, коли тобою керують дебіли, які ні разу не були на передовій, не були в штурмах, не були в гавні, просто живучи в гавні. Які не знають, що таке виймати ногу з берця, коли вона повністю біла, зморщена і шкарпетка з кров’ю віддирається», - додає військовий.

Деталі – у відео.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *