Продавці наварюються на святкових наборах цукерок: скільки коштує зібрати власний

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Продавці наварюються на святкових наборах цукерок: скільки коштує зібрати власний
image
Яна Пасевич / 31.12.2021 / 0 Коментарів

Набори цукерок у подарункових коробках до Нового року продають у середньому по 150 грн за 600 г. При цьому якщо зібрати аналогічний набір самостійно та запакувати його у подарунковий пакет, можна заощадити близько 50-70 грн. Саморобний солодкий подарунок аналогічної ваги та складу обійдеться українцям у 83-95 грн. Про це пише OBOZREVATEL.

Тобто націнка на такі набори щороку перед святами виявляється завищеною у 1,5-2 рази. Такі результати показав експеримент, який провів виконавчий директор Спілки споживачів України Максим Несміянов.

Експерт пояснив: будь-яку "новорічну" коробку з цукерками можна перевернути та побачити її склад. Перевірка показала, що якщо купити всі цукерки із набору за 151 грн, заплатити доведеться лише 83 грн (у цю ціну вже входить окремий подарунковий пакет за 3,5 грн).

Щоправда, при цьому загальна вага саморобного набору у ході експерименту виявилася на 100 г меншою, ніж у готового (деяких цукерок не було у продажу, їх довелося замінити на аналоги). Втім, навіть якщо додати до "хенд-мейд" набору більшого та дорожчого шоколадного Діда Мороза, економія все одно становитиме 51 грн.

"Так, склад не на 100%. Але ми вибираємо саме те, що любимо. Покупцеві вигідніше сформувати собі новорічний комплект", – упевнений Несміянов.

Крім того, купувати всі цукерки окремо ще й безпечніше. Справа в тому, що на наборі вказаний лише один термін придатності – ніби для всіх цукерок одночасно. Хоча насправді він є різним для різних видів кондитерських виробів. При самостійній покупці термін придатності можна дивитися для кожного виду солодощів.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *