Професії, що зникають: унікальна виставка у Луцьку. ВІДЕО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Професії, що зникають: унікальна виставка у Луцьку. ВІДЕО
image
Віктор Гордійчук / 11.11.2022 / 0 Коментарів

Вишиті рушники, вироби з глини та соломи, меди – у Палаці культури на фестиваль "Професії, що зникають", зібралися майстри традиційних ремесел.

Про це повідомляє Суспільне.

Директорка міського департаменту культури Тетяна Гнатів розповіла, що фестиваль "Професії, що зникають" став завершальним етапом проєкту, який реалізовували в межах програми транскордонного співробітництва разом з польськими партнерами.

На фестиваль "Професії, що зникають" прийшла лучанка Світлана Богдан. Жінка колекціонує старовинні речі. Каже, що любить торкатися усього того, до чого торкалися не просто руки, а й душа, бо в таких виробах немає того, що називається стереотипне і повторюване.

Бджолярка Марія Шотік показує, як виготовити воскову свічку. Каже, що хоче розвінчати стереотип про те, що пасічники — це дідусі з брилем на голові. Ними можуть бути і жінки, – говорить пасічниця.

Анатолій Філозоф популяризує традиційну українську іграшку — виготовляє свищики з глини. Каже: такими автентичними виробами, наприклад брязкальцями, гралися діти чотири тисячі років тому.

Зі слів директорки міського департаменту культури Тетяни Гнатів, у заході взяли участь 15 майстрів народної творчості.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *