Луцька влада запевняє, що мешканці обласного центру Волині взимку навіть за найкритичнішого сценарію залишаться з мінімальним теплом та гарячим водопостачанням.
Про це в інтерв’ю
За словами Осіюка, зараз комунальники активно готують до опалювального сезону котельні, а спільно з надзвичайниками напрацьовують облаштування наметів, накриттів та місць обігріву на випадок сильних холодів. Також комунальне підприємство «Парки та сквери» заготовляє дрова для трьох котелень, які працюють на цьому паливі. Зокрема, це котельні на Боженка, Стефаника та міської лікарні, що на проспекті Відродження.
«Крім того, спільно з управлінськими компаніями та ОСББ утеплюємо житлові будинки, зокрема, горищні та підвальні приміщення, склимо вікна, встановлюємо двері, та й взагалі готуємося до зими, аби лучани та гості міста максимально комфортно її пережили. Наразі комунальники обходять усю територію міста й оцінюють стан утеплення будинків, як працюють управителі будинків та ОСББ. І до кінця місяця ми уже матимемо попередні результати цієї роботи», - зазначив Микола Осіюк.
За його словами, основна проблема на сьогодні це - постачання газу у зимовий період та його ціна, тиск та подача для котелень. Це наразі дуже тяжко передбачити.
«Готуємося до найтяжчого варіанту, і надіємося аби була хоч мінімальна температура для забезпечення систем. Наразі замінюємо труби, працюємо по з'єднанню котелень, аби у разі надзвичайної ситуації оперативно могли з однієї котельні перекинути подачу тепла на іншу. У планах ще закупити мобільні котельні та дизельні генератори абизабезпечити тиск води в системі у разі відсутності електрики. Їх встановлять у котельнях, на мережах подачі води та свердловинах. Тобто, як мінімум тиск води та мінімальне тепло в лучан у найкритичніших ситуаціях буде», - запевнив керівник департаменту ЖКГ Луцької міськради.
Коментарів немає
Залишити коментар