Сімейний ярмарок у Луцьку: як збирають гроші для ЗСУ. ВІДЕО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Сімейний ярмарок у Луцьку: як збирають гроші для ЗСУ. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 08.07.2022 / 0 Коментарів

Благодійний сімейний ярмарок на підтримку Збройних сил організував у центрі Луцька 8 липня. Учасники збирали гроші на потреби 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого

Про це розповіла працівниця департаменту молоді та спорту Зарина Дацик, інформує Суспільне.

На ярмарку діти та дорослі взяли участь у майстеркласах з малювання, грали в шахи, купували солодощі, та спілкувались з поліцейськими.

Гру в шахи придбав Олег Ковальчук. "За своє задоволення треба платити. А що стосується ЗСУ, то всі ми зобов’язані внутрішньо зробити все, що ми можемо. За шахами або просто так", – розповів чоловік.

Серед тих, хто продавав на ярмарку солодощі – 16-річна Софія Шибенюк. Дівчина розповіла, з випічкою їй допомогли мама і подруги.

"Трошки забирає часу. Але в цілому мені дуже сподобалось пекти і я приношу і знаю, що роблю добре діло, віддаю сюди печиво і гроші ідуть на ЗСУ", – говорить школярка з Луцька.

Разом із поліцейськими усі охочі могли приміряти кевларову каску та бронежилет, який важить понад два кілограми.

"Це бронежилет другого класу, щоб вони могли витримати і не пошкодили собі ні спину, ні передню частину тіла. То ми стараємось на них одягати саме такий. Щоб вони відчули себе так, як відчувають поліцейські і військові, коли несуть службу", – зазначив інспектор патрульної поліції Олесь Вдовиченко.

Міряв амуніцію шестирічний Микита. Тато хлопця – зараз у війську. Служити пішов добровольцем, – каже мама хлопця Дарина.

На ярмарку також навчали охочих, як зробити сімейну листівку, розписати екоторбу та прикрасити тіло художнім розписом.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *