Свята вода, хода і нові спеціальності. Посвята у студенти в Лесиному виші. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Свята вода, хода і нові спеціальності. Посвята у студенти в Лесиному виші. ФОТО
image
/ 03.09.2021 / 0 Коментарів

Станом на 1 вересня до Волинського національного університету імені Лесі Українки зарахували 2688 студентів. Зокрема - 1670 першокурсників. Тож 3 вересня біля головного корпусу Лесиного вишу відбулась урочиста академія. На посвяту першокурсників прийшли привітати керівники владних структур, народні депутати, науковці і духовенство.

Як розповів відповідальний секретар приймальної комісії ВНУ і.Лесі Українки Олег Дикий.

«В цьому році ми вперше набирали студентів на спеціальність «Дизайн» другий рік в нас є фармація і медицина. Також ми відкрили набір на факультет за спеціальністю «Державна безпека», - каже Олег Дикий.

Опісля урочистої посвяти, першокурсники пройшлись ходою центром міста і завершили дійство концертом на території стадіону «Спортивне ядро».

Нині в університету працює 126 докторів наук і професорів. Вперше тут здобуватимуть освіту 7 інтернів та 57 докторантів.

«2 роки тому у рейтингу ТОП-200 учбових закладів України університет імені Лесі Українки був на 75 місці. Сьогодні ми на 23-му. В консолідованому рейтингу були ми на 37-му місці, сьогодні – на 22-му. Ми працюємо над розвитком нашого університету і створюємо всі необхідні і комфортні умови для навчання наших студентів. Ми робимо все правильно. Тому я дякую в першу чергу вам, батьки  і першокурсники за те, що ви віддали перевагу саме нашому вишу», - розповів у вітальному слові ректор ВНУ ім.Лесі Українки Анатолій Цьось.

 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *