ТОП-10 цитат Андрія Ярмольського: «Розумію специфіку області, структуру волинського бізнесу та політики»

 • Головна
 • ЛАЙФ
 • ТОП-10 цитат Андрія Ярмольського: «Розумію специфіку області, структуру волинського бізнесу та політики»
image
Оля Коновалова / 27.09.2021 / 0 Коментарів

Нещодавно у Волинській обласній державній адміністрації відбулися кадрові зміни. У Юрія Погуляйка з’явився новий заступник. Андрій Ярмольський – юрист та менеджер з досвідом як державного, так і бізнес-управління відповідатиме загалом за реформи культури і спорту. Перед призначенням на Волинь управлінець встиг попрацювати радником та першим заступником Івано-Франківської ОДА.

Журналісти ІА «Конкурент» поспілкувалися із посадовцем, аби дізнатися, як зміняться державні підходи до таких традиційно консервативних галузей, як-от культура і спорт. Та чи можливо застосувати успішний досвід з бізнесу в державному управлінні, обтяженому бюрократичними рамками.

ТОП-10 цитат Андрія Ярмольського:

 • «На мою думку, не треба бути співаком чи спортсменом, щоб управляти галузями культури і спорту. В будь-якому випадку це управління».
 • «Юриспруденція – це не щось аморфне, що живе лише в підручниках. Вона прив’язана до певних сфер життя. Вона присутня й у спортивній та культурній галузях».
 • «Оскільки я родом з Волині, то розумію і специфіку області, і структуру волинського бізнесу та політики».
 • «Зараз я напрацьовую розуміння спортивної інфраструктури в комплексі. Сьогодні у нас є успішні проєкти, які утримуються меценатами. Дуже добре, що вони є. Але нам цікаво звести в єдину структуру всю спортивну інфраструктуру області. Те, що я курую ці напрямки на старті, для мене є особистим викликом. Це досить складно, адже навколо цих питань завжди є багато політичних та навколополітичних інтересів».
 • «Чому спортсмени виїжджають з області? Наші тренери їх готують, але щойно вони досягають перших результатів – їдуть звідси. Добре, якщо вони їдуть в іншу область у межах України, адже дуже часто їх забирають за кордон. Адже є спеціальні менеджери, які цих «самородків» відловлюють і забирають. До цього давно ставляться як до бізнесу. Щоб до спорту ставитися професійно, потрібно вкладати у нього гроші, тоді будемо мати результат».
 • Коли я ходив у музичну школу, то вчився гри на сопілці, бо особливого вибору не було. Ще був баян і бандура. А якби був барабан чи саксофон – я б, можливо, на них пішов. Розумієте? Тому наше завдання – зробити спорт доступним. Хороші зали, хороші тренери і фінансування – ось що потрібно для розвитку будь-якого виду спорту на Волині.
 • «Ми будемо говорити про ФК «Волинь» як про явище чи як про бізнес? Якщо ми говоримо як про явище, то я однозначно зацікавлений, щоб цей клуб розвивався. Якщо від Волинської облдержадміністрації чи від мене особисто залежало б щось, що дозволило б ФК «Волинь» розвиватися і процвітати, то, повірте, ми були б першими, хто це зробив би».
 • «Зовсім нещодавно мені так було незручно… У театрі ляльок ми нагороджували олімпійців і паралімпійців. Це жах! Червоний оксамит… Бо ж яка мета таких заходів? Ми хочемо подякувати і приділити увагу якійсь людині, яку ми вітаємо. Я б не хотів, щоб мене вітали з чимось у червоному оксамиті чиновники у салатових чи рожевих сорочках. Це точно не те, що потрібно. Я точно хочу працювати над тим, щоб це скасувати».
 • «Я точно не люблю ті гори книжок про «успішний успіх», які сьогодні масмаркет пропонує людям. Це точно не для мене, тому що вони одну й ту ж загальновідому ідею ретранслюють в різних формаціях. Я більше люблю художні книжки. Дуже сильно мені подобається трилогія Теодора Драйзера «Фінансист», «Титан» та «Стоїк». Декілька разів перечитував. Раджу прочитати, це про становлення людини від початку життя і до кінця. І друга книжка, яку я прочитав зовсім недавно і яка мені дуже сподобалася, – це книга Ричарда Баха під назвою «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон». Ця книжка йому приснилася. Він пізніше ще щось пробував писати, але це вже не було настільки успішно».

Довідково:

Андрій Ярмольський народився 13 грудня 1990 року в селі Маяки Луцького району. У 2013 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». У 2014-2015 роках – прокурор прокуратури міста Луцька. У 2015-2019 – керівник юридичного департаменту у ТзОВ «Інвестмент Сервіс Юкрейн». З 2016 до 2021 року займався адвокатською діяльністю, заснував два адвокатські об’єднання. З березня до вересня 2021 року – перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації. З вересня 2021 року – заступник голови Волинської обласної державної адміністрації.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *