У Луцьку розкажуть, як підібрати ключі до емоцій дитини

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • У Луцьку розкажуть, як підібрати ключі до емоцій дитини
image
Оля Коновалова / 07.10.2021 / 0 Коментарів

Усіх охочих запрошують взяти участь в інтенсиві “4 ключі до емоцій дитини”. Спікером інтенсиву є сертифікований емотолог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та розширення фінансової свідомості Марина Майко.

“На основі своїх знань та досвіду я створила унікальну систему, що базується на 4 ключах: думка, тіло, емоція, трансформація ситуації”, - зазначає Марина Майко.

Ціль інтенсиву - навчитись відчувати, ідентифікувати та корегувати емоційний стан дитини, щоб допомогти дитині зрозуміти, від чого залежить її поведінка, які емоції вона відчуває і як ними керувати. Навчити дитину приймати себе в усіх проявах, навіть в негативних. Виховати вільну та гармонійну людину, яка сміливо бере відповідальність за своє життя, успішно реалізовується в усіх сферах та створює гармонійні стосунки з оточуючими.

“Я як мама бачила результат. Що було “до” і “після” того, як я почала пропрацьовувати ці практики. Раніше мені багато чого мені не подобалося в плані відношення до дитини. Я відчувала вину за це, але це було несвідомо, як на автоматі і я не могла з цим нічого зробити.

Скільки б я не намагалась відноситись по-іншому, не сварити, не робити зауважень, не казати “досить плакати” - в мене нічого не виходило. Але коли я почала це вивчати, розбиратися, то я почала в першу чергу розбиратися з собою. Мені треба було зрозуміти - чому я так відношусь до своєї дитини і не можу нічого з цим зробити. І коли я почала вивчати емоційний інтелект - я почала змінюватись. Кожного дня вже було глибше розуміння своєї дитини”.

Авторка проєкту запевняє, що інтенсив підходить не лише для батьків, а й для людей, хто хоче розібратись в собі чи налагодити стосунки з колегами, дружиною\чоловіком, з батьками.

“Дорослі дуже часто стримують емоції. Злість, агресію, негатив, образу. Ми це все в собі тримаємо, бо нам з дитинства казали, що проявляти погані емоції не добре. Нам казали “Будь хорошою”, “Будь слухняною”, “На маму злитись не можна”, “Не кричи”.

Задача в людей - в підсвідомості змінити своє відношення до цих емоцій, що це нормально, що ми живі люди і маємо право проявляти ці емоції. Треба вчитися свої емоції проявляти екологічно. Ми цього не вміємо, ми терпимо. Емоції треба пропрацьовувати. Дуже часто діти від цього потерпають - маму на роботі директор насварив, вона стерпіла, прийшла додому, дитина зробила якусь дрібничку і все - мама зірвалась”.

Впродовж інтенсиву учасники отримають практичні знання та одразу відпрацюють їх на практиці.

"Людина ідентифікує себе, після цього ми вирішуємо, як це можна прожити та відчути, а заключний і найважливіший етап - прийняти себе. Так само ми пропрацюємо, як це все робити з дітьми. Будемо вчитися відчувати себе, відчувати один одного"

Інтенсив відбудеться 23 жовтня з 12:00 до 20:00 у приміщенні Волинської торгово-промислової палати (місто Луцьк, Київський майдан, 7). Кількість місць обмежена - лише 30.

Деталі про захід, а також забронювати місце можна за посиланням.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *