У рф заблокували «Масяню» через епізод про російсько-українську війну

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • У рф заблокували «Масяню» через епізод про російсько-українську війну
image
Оля Коновалова / 28.03.2022 / 0 Коментарів

Російський регулятор роскомнагляд заблокував сайт з усіма серіями «Масяні» після виходу останнього епізоду мультсеріалу, про російсько-українську війну.

Про це у Фейсбуці написав творець серії Олег Куваєв.

«Надсилається повідомлення про обмеження доступу до інформаційного ресурсу https://mult.ru/ в інформаційно-телекомунікаційних мережах, у тому числі мережі «Інтернет», на підставі вимоги генеральної прокуратури росії бла-бла-бла. Коротше, mult.ru тепер у росії під забороною. Хоча я, та й глядачі, сайтом вже дуже рідко користуємося, все на ютубі в основному, але про всяк випадок зробив дзеркало на multru.com», - повідомив він.

Медіазона зазначає, що наразі сайту немає в реєстрі заборонених сайтів роскомнагляду, тому на підставі якої вимоги генпрокуратури блокується mult.ru, невідомо.

Останній епізод «Масяні» було присвячено вторгненню в Україну. Масяня разом із Хрюнделем обговорюють останні новини та намагаються приховати від їхнього друга Кудлатого — етнічного українця — те, що росія розпочала війну. Наприкінці епізоду Масяня приходить до президента володимира путін і залишає йому японський меч для самогубства.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *