В Америці випустили комікс про біографію Зеленського. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • В Америці випустили комікс про біографію Зеленського. ФОТО
image
Оля Коновалова / 19.05.2022 / 0 Коментарів

У США випустили біографічний комікс про історію життя президента України – від коміка до лідера часів війни – під назвою "Політична влада: Володимир Зеленський".

Про це повідомляє TidalWave Comics.

Глянцевий комікс містить 26 сторінок. Письменник Майкл Фрізелл, який є автором історії, розповідає, що створюючи комікс, він шукав відповіді на питання:

"Хто він (Зеленський – ред.)? Що змушує його працювати? Чому він правильний лідер для України в цей момент? Це те, що мене цікавило, коли я починав дослідження".

Художником ілюстрованої історії є Пабло Мартінена, який раніше створював зображення для біографій Девіда Бекхема, Нельсона Мандели та Дональда Трампа.

"Обидві групи моїх дідусів і бабусь іммігрували з України. Я хотів використати цей засіб, щоб не тільки розповісти історію, але й зробити пожертву", - видавець біографічного коміксу – американець Даррен Дж. Девіс. За його словами, ця книга має для нього особливе значення, і ось чому:

Девіс запевняє, що частина коштів від продажу біографічного коміксу про українського президента передадуть Міжнародному Червоному Хресту задля допомоги Україні під час повномасштабної війни з рф.

Комікс можна придбати на Аmazon.com. Він коштує 7,99 доларів, що становить орієнтовно 236 гривень. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *