В університеті на Івано-Франківщині виготовляють ліки для військових. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • В університеті на Івано-Франківщині виготовляють ліки для військових. ФОТО
image
Оля Коновалова / 26.05.2022 / 0 Коментарів

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету на базі центру «Фармація» виготовляють ліки для військових.

Про це повідомляє Івано-Франківський медуніверситет на своєму сайті.

«Студенти-медики відправляють на фронт ліки, які виготовляють на базі навчально-практичного центру «Фармація», - повідомляють в ІФНМУ.

За їхньою інформацією, йдеться про засоби для лікування підвищеної пітливості та попрілостей, які загоюють рани, та протигрибкові мазі без консервантів. У центрі «Фармація» стверджують, що такі препарати тут не лише вміють виготовляти, а й мають на це відповідний дозвіл.

«У Франківську є всі необхідні активні фармацевтичні інгредієнти, тож ми закуповуємо необхідні речовини і вже за тиждень маємо партію з кількасот протигрибкових ліків та крему для швидкого загоювання ран», – зазначила декан фармацевтичного факультету ІФНМУ Ірина Федяк.

Виготовлені ліки фармацевти передають волонтерам, а ті доправляють їх військовим разом з їжею, амуніцією та іншими необхідними засобами.

На передову вже відправили другу партію медпрепаратів. До справи планують долучити студентів та інтернів.

Наразі, в ІФНМУ мають намір розширити виробництво ліків для військових, а тому пропонують небайдужих фінансово підтримати цю ініціативу.

До війни в Україні функціонували 20 тис. точок роздрібної торгівлі лікарськими засобами, з яких ліцензії на виготовлення мали 275 суб'єктів господарювання. На жаль, сьогодні ці потужності значно знизились.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *