Вам не здалося. Чому і навіщо у селі Струмівка з’явиться вулиця Коко Шанель

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Вам не здалося. Чому і навіщо у селі Струмівка з’явиться вулиця Коко Шанель
image
Віктор Гордійчук / 23.12.2021 / 0 Коментарів

Новина про те, що у волинському селі з’явиться вулиця Коко Шанель сколихнула соціальні мережі, схвилювавши багатьох мешканців не тільки відповідної ТГ і Луцька, але й людей, що ніколи раніше не чули про Струмівку. У багатьох виникло запитання, чому в селі з’явиться вулиця саме цієї дизайнерки, а не будь-кого іншого, чому б не назвати вулицю “Весела” чи “Тополева” і нащо взагалі все це. 

З проєкту рішень 13-ї чергової сесії Підгайцівської сільської ради стало відомо, що одна з вулиць села Струмівка під Луцьком буде названа на честь відомої кутюр’є Коко Шанель. Далі розслідування користувачів соцмереж не пішло, власне, створивши багато запитань навколо теми. Однак, якщо копнути трохи глибше, можна дізнатися, що ця вулиця буде проходити новим житловим комплексом під назвою “Haute Couture” від добре відомої місцевим жителям “Сімейної Фортеці”. Комплекс позиціонується як житло клубного типу преміум-сегменту та будує всю концепцію навколо високої моди. Окрім того, нещодавно саме цей комплекс отримав дві міжнародні нагороди International Property Awards у співпраці з Rolls-Royce за найкращу низькоповерхову архітектуру та маркетингову стратегію, що в тому числі включає такі деталі як назви та концепції. Ці перемоги також дали право комплексу використовувати брендовані “прапорці” переможців із логотипом Rolls-Royce. Таку привілею отримала лиш невелика частина цьогорічних переможців, адже бренд Rolls-Royce прагне бути пов’язаний тільки з вартісними проєктами, що мають ідею. 

Звісно, сам напрямок от кутюр придумала не Шанель, але саме вона стала одним із головних символів всього світу моди, кутюр’є, котра сколихнула його й подарувала жінкам тільняшки, моду на брюки, балетки та комфорт. Тож вибір назви насправді є досить логічним з точки зору забудовника.

У своєму інстаграмі “Haute Couture” написали, що назвою вулиці прагнуть надихати мешканців на творчість, а також згадали про дружбу дизайнерки з українськими митцями:
“Створюючи наш проєкт ми вивчили зв'язок Коко Шанель із талановитими митцями з України. Свого часу дизайнерка створила кілька колекцій, присвячених легендарному українському танцівнику Сержу Лифарю та композитору козацького походження Ігорю Стравинському, з котрими палко дружила впродовж довгих років. Ми сподіваємося, що наш комплекс стане місцем натхнення та дасть можливість реалізуватися ще багатьом діячам культури, у тому числі в інтер'єрі та дизайні.

”Творці комплексу відмічають, що таким чином розглядають Україну в контексті світової історії, віддаючи належне українським митцям, на честь яких створено найбільший комплекс Волині “Гордість”, та світовим легендам, таким як Коко Шанель. 

Продуманість концепцій житлових комплексів наразі, досить часта проблема, адже все більше росте точкова хаотична забудова, що не має за собою ідеї. Саме тому продумані комплекси отримують нагороди міжнародного рівня та роблять усе, щоб донести свою ідею до кінцевого споживача.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *