Викладач «Острозької академії» читає лекції просто з фронту

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Викладач «Острозької академії» читає лекції просто з фронту
image
Оля Коновалова / 28.05.2022 / 0 Коментарів

Викладач з 19-річним стажем, завідувач кафедри регіональних студій в Національному університеті «Острозька академія» Сергій Рудько сьогодні у лавах ЗСУ боронить нашу країну. Проте це не заважає йому читати лекції просто з фронту.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації.

«Багато студентів пишуть мені: «Слава Україні!», «Раді, що у вас усе добре». Під час лекцій постійно цікавляться, як я, висловлюють підтримку. А ще пишуть, що дуже чекають мене на парах на кампусі «Острозької академії»», – розповідає завідувач кафедри регіональних студій Сергій Рудько.

У лавах Збройних Сил України викладач служить добровольцем із перших днів війни. У мирному житті 19 років працював викладачем.

Сергій Рудько каже, що донедавна не мав жодного військового досвіду. Згадує, що у військкоматі була довжелезна черга. Сказали чекати дзвінка. За пару днів зателефонували. Зауважує, що навіть не знав, що брати з собою, мусив гуглити. Спакував рюкзак і поїхав на полігон.

«Я зараз викладаю авторський курс «Мандруй самостійно. Принципи і лайфгаки самостійного туризму», адже студенти записувалися не лише на курс, а й послухати мене і про мій досвід. Було б несправедливо позбавити їх цієї можливості, навіть попри те, що часом дуже складно проводити заняття. Адже погано ловить інтернет і то переважно в складнодоступних місцях, коли ціле заняття сидиш на одній нозі», – розповідає викладач.

Сергій Рудько, підсумовуючи, каже, що важливо не втрачати зв’язок зі справою свого життя, студентами й університетом. Викладання допомагає йому врівноважити фізичне навантаження в армії інтелектуальною роботою, відволіктися від військової рутини, тривожних думок і недобрих новин.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *