«Vollynwood» і червона доріжка: Волинь стає частиною потужної кіноіндустрії. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Vollynwood» і червона доріжка: Волинь стає частиною потужної кіноіндустрії. ФОТО
image
/ 30.10.2021 / 0 Коментарів

У Луцьку в «George's Club» пройшов світський раут, під час якого відбулось підписання меморандуму про партнерство у сфері кіномистецтва. Віднині Волинської ОДА, Волинська кінокомісія та Одеська кіностудія будуть спільно працювати над підвищенням кінопривабливості краю.

«Це непересічна подія для Волині і я переконаний, що це стане новим поштовхом у розвитку всієї кіноіндустрії України. Волинь має привабливі локації, у нас можна знімати документальні та художніх фільми і це я кажу не лише про Замок Любарта чи палац в Олиці. У нас багато зацікавлених митців і щедрих меценатів, які хочуть та можуть розвивати кіноіндустрію в області. У цьому нас також підтримує Одеська кіностудія і Волинська облдержадміністрація», - розповів заступник голови ГО «Волинська кінокомісія» Сергій Шараєвський.

В свою чергу, заступник голови Волинської облдержадміністрації Андрій Ярмольський розповів, що місяць тому під час зустрічі на Kyiv Media Week з Сергієм Шараєвським, вони домовилися разом взятися розвивати кіноіндустрію на регіональному рівні.

«Цю ідею підтримав і голова обласної держадміністрації Юрій Погуляйко, який переконаний, що українська кіноіндустрія заявила про себе на світовому рівні, а Волинь має просто прекрасні локації для проведення зйомок. Тому ми ініціювали підписання меморандуму про співпрацю і надалі будемо активно підтримувати розвиток волинського кіно в усіх напрямках», - запевнив Андрій Ярмольський.

Під час світського рауту також відбувся допрем’єрний показ фільму Віллена Новака «Чому я живий» та творча зустріч з авторами та акторами фільму. Відзняла і презентувала стрічку Одеська кіностудія. Фільм отримав держпідтримку як переможець Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно України.

«Мені особливо приємно, що фільм «Чому я живий» вперше побачив світ на екрані саме у Луцьку, бо я є лучанин. Це допрем’єрний показ, але вже з 4 листопада він виходить в прокат по всій Україні. Над ним працювало дуже багато людей і я вдячний всій нашій команді, бо ми зробили дійсно якісний продукт. Я сподіваюся невдовзі і на Волині будуть зніматися документальні та художні стрічки, адже тут не лише багато хороших локацій, а й є багато реально крутих історій, які достойні стати сюжетами для фільмів», - розповів під час виступу генеральний продюсер фільм «Чому я живий», Голова правління Одеської кіностудії Андрій Осіпов.

Народна депутатка Ірина Констанкевич, яку запросили на захід і перегляд фільму, побажала кіномитцям попутного вітру і радила звернути увагу на Олицький замок, який після реконструкції заживе новим життям.

Митрополит Луцький і Волинський владика Михаїл благословив митців на успішну роботу і зауважив, що в першу чергу варто екранізувати 2 історичні моменти: «Волинську трагедію» і з’їзд монархів, який відбувся у Замку Любарта майже 600 років тому.

«Я впевнений, що ця добра співпраця дасть гарний добрий результат. Тому вкладайте гроші, шановні меценати, у фільми кіностудії «Vollynwood», - закликав владика Михаїл.

Після прем'єри фільму гості мали можливість поспілкуватись з акторами і кіномитцями Одеської кіностудії, а також сфотографуватись на червоній доріжці.

ФОТО - Поліна Березюк.

Сюжет фільму: «1940 рік, Маріуполь. Сімнадцятирічні Фрося і Льончик мріють одружитися. Але Фрося українка, а Льончик єврей – дуже важко батькові дівчини породичатися з такою сім’єю. Олексій Іванович добрий чоловік, але своєрідний православний вірянин. Як йому поступитися своїми переконаннями та пустити в сім’ю іновірця? Вагітність Фросі. Перший день війни. Льончик іде на фронт. Окупація, доноси, колабораціонізм, мародерство, фашистський терор, розстріли євреїв… Усе це доведеться пережити героям і залишитися справжніми людьми».

Партнери заходу:

Анатолій Никонюк – керівник ТЗОВ «ГОРОДИЩЕ»;

Андрій Покровський – бізнесмен, меценат;

Валерій Діброва – директор Товариства з обмеженою відповідальністю «П’ятидні»;

Віктор Шумський – директор СГПП «Рать»;

Зоряна Рабан – власниця кав'ярні-кондитерської «Шарлотка»;

Іван Смітюх – директор та засновник ТзОВ «Ковельський хлібокомбінат»;

Ігор Курилін – підприємець;

Олександр Забіяка – власник ТМ «Забіяка»;

Юрій Ольховий – засновник ПрАТ «Луцькавтодор».

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *