Як на Волині готуються до диктанту національної єдності. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Як на Волині готуються до диктанту національної єдності. ФОТО
image
Віктор Гордійчук / 08.11.2022 / 0 Коментарів

Вчителька із села Комарове Ковельського району Галина Шура увосьме візьме участь у Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності.

Про це інформує Суспільне.

Як розповіла волинянка, 9 листопада диктант вона писатиме разом зі своїми учнями у школі.

Готуватися до написання диктанту жінка почала ще тиждень тому. Допомагає в підготовці і учням – переглядають словники та знайомляться зі змінами у правописі.

"Повторюємо пунктуацію в першу чергу, бо розділові знаки потрібно не тільки чути, а й знати. І слова, в словах діти помилки часто роблять. Повторюємо з молодших класів усе, що там вчилося", – говорить вчителька.

9 листопада жінка писатиме радіодиктант разом із дев'ятикласниками, у яких викладає українську мову.

Цього року текст читатиме народна артистка України Ада Роговцева. "Я завжди захоплювалася її творчістю. А так, як вона читає поезію, я думаю, що всі понаписують дуже добре. Бо це людина, яка не просто народна артистка України, вона ще й Герой України", – каже Галина Шура.

Чи надсилатиме свій диктант цього року, волинянка ще не вирішила, однак жінка вважає, що участь у проєкті "Радіодиктант Національної єдності" повинен взяти кожен українець. "Це розповсюдження нашої мови, реклама нашої мови. Треба писати, треба об`єднуватись. І головне не результат, а головне – участь", – каже вчителька.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *