Центр благодійної допомоги переселенцям та військовим в одному із маневицьких позашкільних закладів освіти облаштували більше п'яти місяців тому. За цей час допомогу отримали більше тисячі людей.
Про це повідомляє
За словами координатори центру Валентини Ковальчук, у перші дні роботи пункту допомоги щодня працювали більше сотні волонтерів. Зараз – двадцять. Серед них: Людмила Редько. Жінка каже: у центрі надають не лише матеріальну допомогу, а й вислухають та підтримують.
"Часом потрібно обійняти і вислухати. Приходить жіночка просто зі сльозами, вона не може сказати слова. Ми її можемо обійняти, щось втішне сказати, можуть приходити і більше не приходити, бо кажуть: нам соромно приходити за допомогою", – каже Людмила Редько.
Волонтерка додає: охочих допомагати меншає, а от обсяг роботи – ні.
Щодня сортує гуманітарну допомогу Галина Іщук. Жінка розповідає: працює, щоб хоч якось допомагати під час війни.
"Так натягаємося ящиків, що спина болить і мусимо просити медицину якісь знеболюючі. Ми не раз кажемо, що там працювали до 9, до 10. Хтось каже, що вже втомився. Я кажу: дівчата, хлопцям ще важче. Тому мовчимо і до роботи", – каже жінка.
Зі слів координаторки волонтерського центру Валентини Ковальчук, у центрі також збирають допомогу і військовим на передову, співпрацюють з волинськими бригадами.
Коментарів немає
Залишити коментар