Які відомі лучанам ресторани закриваються і чому?

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Які відомі лучанам ресторани закриваються і чому?
image
Віктор Гордійчук / 18.01.2022 / 0 Коментарів

Майже одночасно два відомі ресторани припиняють свою роботу.

Після 20 років роботи закривають ресторан китайської кухні «Золотий Дракон», а у Ківерцях припиняє свою роботу ресторан «Чевермето Дубок».

Чому і коли?

За словами власників китайського ресторану ІА «Волинські новини»  – подружжя  Тетяна та Фучін Дін, останній робочий день ресторану буде 12 березня. Згодом вони працюватимуть над новим проєктом. Зміниться не тільки назва закладу, його дизайн та концепція, а й місце розташування.

Поки що інформацію про новий заклад ресторатори тримають у секреті, проте переконують: це все одно буде ресторан з китайською кухнею. Тож тим, хто любить азійські страви, доведеться трохи за ними посумувати, проте прощатися не треба.

• • •

Що ж стосується ресторану «Чевермето Дубок», відкриття якого відбулося у листопаді 2019 року у Ківерцях, то його закриття один із власників, Олег Антонюк, прокоментував так:

«Дубок не припинив своє існування. Він існує з 60-х років минулого століття. Дубок оновлюється і вдосконалюється, буде ще кращим сімейним рестораном.

Ресторан припинив співпрацю з Чевермето, якому вдячні за співпрацю. Ми рухаєтмося далі своїм шляхом, з врахуванням побажань та інтересів наших клієнтів. Прагнемо подальшого розвитку і руху вперед. Є дуже амбітні плани щодо подальшого розвитку Дубка та навколишньої інфраструктури.

Зокрема, в планах бесідки, дитячий майданчик, місця для відпочинку і т.д. Ви в цьому зможете переконатися, найближчим часом. Сподіваюсь, наші відвідувачі будуть приємно здивовані оновленим "Дубком", історія сімейного ресторану продовжується! Далі буде…».

Також він додав, що оновлений заклад «Дубок» відкриється вже в лютому.

 

Щоб не пропустити найцікавішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *