Жіночому футболу бути: волинські «Амазонки» руйнують гендерні стереотипи

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Жіночому футболу бути: волинські «Амазонки» руйнують гендерні стереотипи
image
Віктор Гордійчук / 16.08.2021 / 0 Коментарів

В Україні із кожним роком зростає інтерес до жіночого футболу, причому як у молоді, так і в дорослих. Поволі зникають гендерні упередження, футбольні фанати розуміють, що жіночі матчі теж можуть бути цікавими. Сподіваємося, невдовзі зможемо вболівати всією країною за нашу жіночу збірну у топових футбольних змаганнях світового та європейського рівнів. Але задля розвитку жіночого футболу в Україні та створення професійних команд необхідна якнайбільша кількість дитячих дівочих колективів.

“Мамо, я хочу грати у футбол!” Коли таке бажання озвучує хлопчик, то батьки, скоріш за все, докладуть усіх зусиль, аби реалізувати бажання сина. А якщо від дівчинки? Тут реакція може бути не такою однозначною. Коли батьки обирають для дитини вид спорту, критерієм часто виступає нічим не обґрунтоване “це для хлопчиків, а це для дівчаток”. Більше того, трапляється, що коли дівчинка поривається частіше ганяти в дворі м’яча, їй пояснюють, що краще зайнятися танцями чи художньою гімнастикою. Гендерні стереотипи культивуються в самих сім’ях і передаються далі. А в результаті спорт втрачає багато вмотивованих дівчат, які готові вкладатися в те, що дійсно люблять.

27 січня 2020 року на свою першу гру вийшла команда дівчаток із сміливою назвою «Амазонка». Тренер та засновник команди Тетяна Павлік чудово розуміла, що це дуже потрібна та важлива справа. І повірити у це їй допомогла фірма «Волиньсанконтроль». =

Зазвичай, спонсором дитини, яка хоче займатися футболом, стають батьки. Може здатися, що це не такі вже великі кошти, але це не тільки екіпіровка, а ще кошти на автобус, внески на турнірах, і багато іншого.

Як зазначають власники компанії «Волиньсанконтроль» Надія та Олександр Микало, у цієї команди та їхньої фірми є чимало спільного. У бізнесі, як і у футболі потрібні сміливість, витривалість, віра у себе, прагнення до перемоги і командна гра. Також, на початках, дуже важлива підтримка. Дружба із «Амазонкою» зав’язалася ще задовго до створення команди. А отже, коли тренер звернулася до керівництва «Волиньсанконтроль» із проханням придбати спортивну форму, їй пішли назустріч і команда відтоді щоразу виходить на поле у власній екіпіровці - 26 комплектів для юних футболісток з логотипом спонсора.

За цей час дівчатка ФК "Амазонка" впевнено дебютували і стали срібними призерками турніру U-7 у Дитячій футзальній лізі Волині сезону 2020/2021.

Батьки юних спортсменок у коментарі Інсайдер Медіа зазначили, що дуже вдячні спонсорам команди «Волиньсанконтроль» та тренеру за активну підтримку.

 

«Якщо сьогодні не вкладати в дитину, завтра не буде щасливої людини, яка захоче реалізувати себе у житті.

 

Надія та Олександр – це не лише про бренд власної компанії, але й про насправді тепле відношення до «Амазонок»: на початку та в кінці сезону вони потішили наших діток смаколиками, а до навчального року обіцяли ще й сюрпризи до школи.

Ми бажаємо нових перемог: «Амазонці» на футбольному полі, а «Волиньсанконтролю» на просторах бізнесу. Віримо, що обидві команди мають гарні перспективи. Також велика вдячність тренеру дівчаток Тетяні Юрівній Павлік за такий важливий та корисний внесок у підростаюче покоління».

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *