Жителі Підгайцівської громади влаштували патріотичний велопробіг. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Жителі Підгайцівської громади влаштували патріотичний велопробіг. ФОТО
image
Оля Коновалова / 23.08.2022 / 0 Коментарів

Більше сотні жителів Підгайцівської громади долучились до патріотичного велопробігу та здолали понад 50 кілометрів маршруту, який пролягав селами громади.

Велопробіг «Сила в єднанні», який тривав 5 годин, стартував із села Липини, де перші учасники урочисто підняли блакитно-жовтий стяг, заспівали Гімн України та колоною, у супроводі поліцейських офіцерів громади, медика та техпідтримки рушили до Підгайцівської сільської ради. 

Об’єднавшись із новими учасниками, велосипедисти заїхали спочатку у Лище, а потім рушили в село Романів. Ця ділянка шляху була найважчою через дрібний дощ та гористу місцевість – частину дороги їхали на підйом. Тож зробили технічну зупинку у селі Верхівка, аби дочекатися усіх, хто відстав.

Інша частина шляху була легшою. Тим більше, що господині Романівського старостинського округу приготували гостям канапки та джерельну воду. Після Романова і Звірова – половина шляху була подолана, тож Вишнів та Борохів проїхали на одному диханні.

До слова, у Романові, на чолі із старостою Василем Грудіком, долучилися велолюбителі із села Хорлупи та Пальче – цього року маршрут вирішили скоротити, тож туди не заїжджали.

У Піддубцях зробили зупинку біля місцевого стадіону, де якраз тривав футбольний турнір в рамках Чемпіонату Луцького району на підтримку ЗСУ.

Після дружнього виконання «Ще не вмерла України ні слава, ні воля», до якого долучились місцеві велосипедисти – учасники вийшли на фінішну пряму і рушили у Гаразджу до Волинського лісового селекційно-насіннєвого центру, де усіх чекав запашний куліш та інші пригощення.

До фінішу приїхало майже 100 велосипедистів. Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк урочисто закрив велопробіг «Сила в єднанні 2022» та зазначив, що заходи, у яких беруть участь одночасно представники усіх старостинських округів Підгайцівської громади – хороший приклад єднання громади.

Заступник Підгайцівського голови та натхненник цьогорічного велотуру Леонід Гроголь подякував усім за участь та додав, що мріє, аби наступний велопробіг у Підгайцівській громаді був ще масштабнішим та вже на честь Перемоги України у війні з рашистами.

Попри те, що організатори повідомляли учасників про можливість транспортування велосипедів та втомлених велогонщиків вантажним автобусом, з дистанції ніхто не зійшов — усі приїхали своїми колесами.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *