Батьки їхали «швидкій» назустріч: на Волині ледь не втонув півторарічний хлопчик. ОНОВЛЕНО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Батьки їхали «швидкій» назустріч: на Волині ледь не втонув півторарічний хлопчик. ОНОВЛЕНО
image
Оля Коновалова / 31.03.2021 / 0 Коментарів

Днями у центральну районну лікарню Ковельського МТМО з одного із сіл Ковельського району медики екстреної медичної допомоги доставили півторарічну дитину у стані коми після утоплення.

Про це інформують на facebook-сторінці медзакладу.

Хлопчик гуляв на подвір’ї зі ставком, де проживає сім’я. Дитина зникла з поля зору дорослих. За кільки хвилин дитину знайшли у воді. Завдяки миттєвій реакції батька та проведеним реанімаційним заходам, дитина закашляла і почала дихати. Викликавши «швидку» батьки на власному транспорті вирушили назустріч медикам.

Далі за життя малюка боролися лікарі Ковельського МТМО, до яких він потрапив у важкому стані із загальним переохолодженням, набряком мозку та судомами. Як повідомила завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Тетяна Приходько, завдяки професійним діям лікарів, проведеній притисудомній та протинабряковій терапії, хлопчика вдалося повернути до життя. Він прийшов до свідомості за кілька годин.

Уже через два дні дитину перевели для подальшого лікування у педіатричне відділення дитячої лікарні. За словами завідувача цього відділення Ольги Касперович, після аспірації води у хлопчика діагностували пневмонію. Нині він перебуває під пильним наглядом педіатрів, проходить відповідне лікування. Його стан задовільний.

Начальник сектору ювенальної превенції ГУНП у Волинській області Інна Остапович у коментарі Insider Media зазначила, що сім’я на обліку у соцслужбах не перебуває, проте з батьками провели профілактичну бесіду.

«Це нещасний випадок. Сім’я характеризується позитивно. Батьки зробили все можливе для порятунку дитини. Трагедія трапилась за лічені хвилини, батьки приїхали з магазину і мама пішла в будинок, а тато залишився на подвір’ї.

Звичайно, що для сім’ї це горе. З батьками провели профілактичну бесіду», - зазначила Інна Остапович.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *