Бульдог відкусив волинянці палець: відсудила у власника 50 тис. грн

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Бульдог відкусив волинянці палець: відсудила у власника 50 тис. грн
image
Назар Тарадюк / 23.02.2023 / 0 Коментарів

Нововолинський суд зобов'язав власника бульдога заплатити 50 тис. грн покусаній собакою жінці.

Інцидент стався ще 2018 року, коли собака без намордника напав на потерпілу і відкусив їй частину пальця на руці. Правоохоронці почали розслідування цього випадку, але згодом справу закрили через закінчення строків давності, - пише Zaxid.net.

Втім, після цього жінка подала цивільний позов з вимогою виплатити їй компенсації, і виграла справу.

Як йдеться у рішенні Нововолинського суду, інцидент стався ще в жовтні 2018 року. Тоді відповідач вигулював свого американського бульдога на кличку Спайк на повідку, але без намордника. Коли жінка проходила повз тварину, пес вирвався, кинувся на перехожу і частково відкусив їй палець. За висновками медиків, це травма середнього ступеня важкості.

Щодо цього інциденту відкрили кримінальне провадження за статтею про нанесення тілесних ушкоджень середньої важкості. Але в січні 2022 року Нововолинський суд закрив справу через закінчення строків давності. Тож травмована жінка подала цивільний позов з вимогою заплатити їй гроші, витрачені на лікування, та виплатити моральну шкоду – 150 тис. грн.

«Через неправомірні дії відповідача позивач зазнала фізичного болю, психологічного стресу і сильних душевних страждань, був порушений її звичний ритм життя, протягом довгого періоду вона фізично не могла виконувати свої побутові обов'язки та відчувала дискомфорт по місцю основної роботи», – йдеться у позові.

Суддя Орися Ференц-Піжук вирішила лише частково задовольнити позов. Відтак власник пса повинен заплатити жінці 40 тис. грн моральної шкоди, 2,2 тис. грн на лікування та ще 8 тис. грн на правничу допомогу.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *