Через 5 років російським авіакомпаніям доведеться розбирати літаки

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Через 5 років російським авіакомпаніям доведеться розбирати літаки
image
Оля Коновалова / 18.06.2022 / 0 Коментарів

Російський уряд підрахував, що місцеві авіакомпанії через санкції зможуть безпечно експлуатувати теперішній парк літаків Airbus та Boeing протягом  ще п'яти років.

Про це заявив віцепрем'єр уряду рф юрій борисов.

"Розрахунки Мінтрансу показують, що ми загалом п'ять років проживемо на експлуатації цього парку. Я думаю, що за цей період російська авіапромисловість просто зобов'язана вийти на ті серійні поставки, які гарантовано забезпечуватимуть усі перевезення - і пасажирів, і вантажів усередині країни", - сказав Борисов.

За словами віцепрем'єра, є проблема безпечної експлуатації літаків, тому "тут і паралельний імпорт, і, можливо, російська промисловість зможе щось відтворити".

"Але все вона, безумовно, не зможе відтворити - у нас немає ні технічної, ні технологічної документації. Тому, мабуть, можливо, навіть підемо на те, що в міру деградації парку зніматимуться запчастини, і це треба передбачити", - сказав посадовець.

Нагадаємо:

У травні Bloomberg писав, що флагманський російський авіаперевізник "Аерофлот" через санкції найближчим часом зіткнеться із дефіцитом запчастин для своїх літаків Boeing та Airbus.

За оцінкою експертів, щоб підтримувати свій флот у працездатному стані, "Аерофлоту" через три місяці доведеться почати розбирати частину своїх літаків на запчастини. Крім того, бортпровідників авіакомпанії зобов'язали вести облік туалетного паперу.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *