Чи увійшов Ігор Поліщук до ТОП-5 найуспішніших мерів України?

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Чи увійшов Ігор Поліщук до ТОП-5 найуспішніших мерів України?
image
Оля Коновалова / 07.05.2021 / 0 Коментарів

Пів року тому в Україні відбулися місцеві вибори. Більшість мерів обласних центрів переобрали вдруге-втретє, а то й вчетверте. Тільки чотирма містами керують новачки на цій посаді.

«Слово і діло» сьогодні пропонує подивитися, як міські голови виконують свої обіцянки.

рейтинг

Найвідповідальнішим на сьогодні є мер Хмельницького Олександр Симчишин, за дві каденції він виконав 79% обіцянок. На поточний термін Симчишин пообіцяв зводити щорічно 4-5 спортивних майданчиків, видавати комунальникам квартири, побудувати Палац спорту та відкрити аеропорт в Хмельницькому. Провалив Симчишин 14% обіцянок.

На другому місці за рівнем виконання обіцянок – мер Чернігова Владислав Атрошенко та мер Дніпра Борис Філатов. Обидва за дві каденції виконали по 67% зобов'язань, провалили 25% і 24% відповідно.

Атрошенко за минулу каденцію провалив кілька масштабних обіцянок – реконструювати залізничний вокзал, створити офісний центр для IT-підприємств, побудувати сміттєпереробний завод, створити технологічний парк.

Сергій Надал на посаді міського голови Тернополя уже втретє, у нього 65% виконаних обіцянок. На цей термін він обіцяв ввести нічні маршрути громадського транспорту, будувати нові дороги, утеплити фасади житлових будинків і бюджетних установ, розвивати систему відеомоніторингу міста. Не виконав Надал 20% обіцянок.

Трохи менше, 64% обіцянок, за дві каденції виконав мер Вінниці Сергій Моргунов15% обіцянок він провалив. У нього зараз у процесі виконання обіцянки розвивати мережу підліткових клубів та культурних центрів, відкрити 6 нових дитячих садків, реконструювати злітну смугу аеропорту, створити 12 тисяч робочих місць.

Олександр Сенкевич, який вдруге очолив Миколаїв, виконав 55% обіцянок, провалив – 24%. Найближчим часом Сенкевич обіцяв побудувати сміттєсортувальну лінію. Крім того, він планує придбати 60 нових тролейбусів.

51% обіцянок за дві каденції виконав і 31% провалив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. По 50% обіцянок виконали мер Запоріжжя Володимир Буряк (за дві каденції) і мер Полтави Олександр Мамай (за три каденції, але частину часу він був відсторонений від посади). Провалили вони 19% і 49% зобов'язань відповідно.

рейтинги

Столичний мер Віталій Кличко за три каденції (одна неповна, були позачергові вибори) реалізував 49% своїх обіцянок, провалив – 34%. У Кличка в цілому майже 500 обіцянок і на цей рік плани масштабні – оновити Маріїнський, Голосіївський парки і парк імені Шевченка, завершити реконструкцію Пейзажній алеї, зробити Поділ і вулицю Контрактову пішохідними, реконструювати Хрещатик.

Аналогічний показник за виконаними обіцянками – 49% – у мера Сум Олександра Лисенка. Це теж за три неповні каденції. Не виконав Лисенко 35% обіцянок.

За дві каденції 45% обіцянок виконав і 45% провалив мер Ужгорода Богдан Андріїв. Кілька великих зобов'язань він не реалізував під час попереднього терміну – реставрувати історичний центр міста, облаштувати новий цвинтар, реконструювати і озеленити гідропарк.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович за дві каденції виконав 41% зобов'язань не виконав – 12%. Мер Одеси Геннадій Труханов за три каденції реалізував 38% обіцянок, провалив – 17%. На поточний термін Труханов обіцяв реставрувати фасади і пам'ятники архітектури, провести ремонт житлового фонду, будувати нові школи і дитсадки, упорядкувати кілька парків та скверів.

Андрій Садовий – єдиний мер, для якого ця каденція вже четверта. Міський голова Львова виконав за цей час 36% обіцянок, не виконав – 26%. Садовий обіцяє багато, у нього всього більш як 500 зобов'язань, з них майже половина в процесі.

Мер Житомира Сергій Сухомлин за дві каденції виконав 26% обіцянок (провалив 21%), мер Черкас Анатолій Бондаренко – 25% (не виконав 23%).

Ігор Колихаєв, якого восени вперше обрали мером Херсона, вже виконав одну обіцянку (4%) – провести інвентаризацію усіх МАФів до кінця 2020 року.

Новообраний мер Чернівців Роман Клічук теж виконав одну обіцянку (1%) – залишити свій бізнес в разі перемоги на виборах.

Ще нічого з обіцяного не виконали мер Луцька Ігор Поліщук та міський голова Рівного Олександр Третяк. Їх восени теж обрали вперше.

У Клічука, Поліщука, Колихаєва і Третяка провалених обіцянок ще немає.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *