Цієї осені здадуть в експлуатацію одразу три нові школи на Волині. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Цієї осені здадуть в експлуатацію одразу три нові школи на Волині. ФОТО
image
Оля Коновалова / 10.09.2021 / 0 Коментарів

Цьогоріч в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області здадуть в експлуатацію одразу 3 освітніх об’єкти. Це навчальні заклади у селі Піща та Вербка Ковельського району, школа у селі Башлики Луцького району.

Інформують на сайті Волинської ОДА.

Будівництво навчальних закладів планують завершити уже цієї осені. Зокрема, другу чверть навчального року діти розпочнуть у нових школах.

Нагадаємо, що школа в с. Башлики побудована «з нуля». Будівельні роботи, які були розпочаті ще у 2018 році, активізувалися протягом останніх двох років, коли об’єкт включили у перелік навчальних закладів, що будуються в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Загалом з державного бюджету на будівництво школи виділили понад 114 мільйонів гривень, з яких більше 49 мільйонів гривень – у 2021 році.

Відтак, учні села Башлики та навколишніх сіл матимуть можливість навчатися у сучасному просторому навчальному закладі загальною площею 8105 м², який відповідає європейським стандартам. Новозбудована школа не лише відповідає новим державним будівельним нормам, але й адаптована до європейських вимог щодо інклюзивності. Адже під час проектування та будівництва навчального закладу одним з першочергових завдань було облаштування безбар’єрного простору та доступність школи для маломобільних груп населення.

Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, що у селі Піща Ковельського району розрахована на 200 учнівських місць.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 56 млн гривень.

Фото з будівництва

Реконструювали також і школу в с. Вербка. Тут збудували спортивний та актовий зали, їдальню, котельню, спортивні майданчики, бігові доріжки та покращили благоустрій прилеглої території.

Фото з будівництва

Загалом же, у рамках програми «Велике будівництво» на Волині у 2021 році реалізується 9 проєктів соціального спрямування – 4 школи, 1 дитячий садочок, 3 об’єкти спортивної інфраструктури та 1 культурний об’єкт.

Як повідомляють у департаменті інфраструктури облдержадміністрації, на 8-ми об’єктах «Великого будівництва» ведуться активні будівельні роботи.

Також будуть завершені усі спортивні проєкти та проєкт із реставрації «Лесиних» будинків у селі Колодяжне.

Проєкт будівництва дитячого садка в селі Струмівка Луцького району «на низькому старті» – оголошено тендер на визначення підрядника. Термін реалізації проєкту – 2021-2022 роки.

Загальна кошторисна вартість проєктів програми «Велике будівництво» - 2021 становить майже 213 мільйонів гривень. З них левова частка – кошти Державного бюджету – 175 млн грн. Решта 37,7 млн грн – кошти місцевих бюджетів.  

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *