Дівчину, яка померла від удару струмом, ще можна було врятувати

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Дівчину, яка померла від удару струмом, ще можна було врятувати
image
Оля Коновалова / 24.01.2022 / 0 Коментарів

У Луцьку 21-річну дівчину вдарило струмом. Трагедія сталась у багатоповерхівці на вул. Воїнів Інтернаціоналістів. Дівчина приймала ванну та паралельно користувалась телефоном.

Мешканці двору кажуть, що в шоці від того що сталося. Про це інформує 12 канал.

Загибла студентка орендувала квартиру разом із дівчатами, які й повідомили медикам про трагедію. Самі медики припускають, якби «швидку» викликали раніше дівчину ще можна було б врятувати, але цим вже буде займатися слідство.

На виклик прибула лікарська бригада, реанімували зі всіх сил, але безуспішно.

Основні причини смерті при ударі струмом – зупинка дихання та смерті.

«Через це одразу паралізується центр дихання і ось цей весь комплекс виключає організм зі стану життєдіяльності», - розповів керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль.

В Україні такі випадки непоодинокі і люди часто помирають через свою необережність.

«Дівчина забулася про всі правила безпеки. Включила телефон на зарядку і з ним полізла в ванну», - розповів Володимир Шмаль.

Телефон випав з рук і відбулося замикання. Сам смартфон чи навіть підключений до павербанка не може вбити людину, адже така напруга не здатна створити ток у воді, а відповідно, й у тілі. А от мережева зарядка тільки так.

У ванній кімнаті ймовірність ураження струмом вища, ніж у інших місцях квартири. Струм може проводити навіть підлога, а люди часто стають на неї мокрими ногами. Та й сучасні ванні приміщення насичені електроприладами такими як фен, бойлер, пральна машина чи інші корисні у побуті речі. Частина з них для зручності використання постійно підключені до мережі. А це тільки підсилює небезпеку ураження електричним струмом у разі їх несправності.

На жаль цих правил дотримують далеко не всі. Для того, щоб убезпечити себе треба уважно користуватись електроприладами у ванній кімнаті і постійно звертати увагу на стан їхньої справності.

 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *