Дія запустила нову послугу для підприємців

image
Оля Коновалова / 27.05.2022 / 0 Коментарів

На порталі Дія з'явилася нова послуга для підприємців – єДекларація для бізнесу. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook у четвер, 26 травня.

Він зазначив, що в період воєнного стану в Україні ця послуга замінить 374 види різних дозвільних документів, серед яких - ліцензії, сертифікати, свідоцтва, посвідчення та укладання. Функція спростить бюрократичні процедури.

"Якщо ви власник маленького кафе, то раніше вам потрібно було сходити у шість різних держорганів та зібрати близько 25 паперових документів: дозвіл на зовнішню рекламу, ліцензію на право роздрібної торгівлі та інші. Цей бюрократичний квест тривав до 75 днів. У Дії це один електронний документ за три хвилини", – розповів Федоров.

Скористатися новим сервісом можуть чинні ФОП, власники бізнесу, у яких закінчилися терміни дозвільних документів, підприємці, змушені стати переселенцями через бойові дії або змушені змінити рід діяльності. Завдяки цьому українські бізнесмени можуть починати працювати одразу, а не чекати 10 днів рішень від державних органів.

Раніше повідомлялося, що у Варшаві з'явився перший центр Дія.Бізнес. Там тимчасово переселені українці зможуть безкоштовно проконсультуватися щодо відкриття бізнесу у Польщі та отримати іншу важливу інформацію.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *