«Жовтий мішок»: громада поблизу Луцька запроваджує роздільний збір сміття

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Жовтий мішок»: громада поблизу Луцька запроваджує роздільний збір сміття
image
Оля Коновалова / 06.11.2021 / 0 Коментарів

У Підгайцівській громаді впроваджують експеримент з роздільного збору сміття, щоб навчити місцевих мешканців правильно поводитись з відходами.

Про це інформує пресслужба Підгайцівської громади.

Ще 16 вересня на 10 сесії Підгайцівської сільської ради депутати прийняли рішення надати дозвіл ПП «Ресайклінг Парк» на збір сухого сміття в проєкті дослідження складу твердих побутових відходів (ТПВ) у Підгайцівській територіальній громаді.

Тому, з 30 жовтня розпочалась тестова компанія з роздільного збору пакувального матеріалу в «Жовтий мішок» (вторинна сировина), у якій беруть участь 150 домогосподарств громади впродовж 3 місяців.

Учасники експерименту будуть розподіляти відходи на дві фракції: суху та решту. У «Жовтий мішок» необхідно буде відсортовувати всю пакувальну вторинну сировину, крім скла.
Пакувальна сировина чи просто «упаковка» - це будь-який матеріал, у який щось запаковується: пластик (пляшки від напоїв, мийних засобів, олії, йогуртів і т. ін.), папір (коробки з під соку, напоїв), метал (жерстяні, консервні банки), поліетилен (упаковка з під молочних та інших продуктів).

Вміст «Жовтого мішка» буде вивозитись двічі на місяць, згідно з графіком, про який учасників експерименту будуть інформувати.
Решту сміття вивозитимуть згідно з графіком комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді.

Відбір населенням вторинної сировини для переробки на 30% зменшує забруднення навколишнього природного середовища. Результати експерименту дадуть змогу спланувати майбутній процес утилізації та переробки відходів у Підгайцівській громаді.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *