Коли з луцького парку приберуть повалені дерева. ФОТО

image
Назар Тарадюк / 19.03.2023 / 0 Коментарів

У Луцькому парку уздовж вулиці Глушець, ближче до Центрального ринку багато дерев впали через підтоплення. 

Про це журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» повідомили небайдужі лучани. Деякі з дерев похилилися поруч із алеями парку, розповідають люди.

Утримує парк комунальне підприємство «Парки і сквери». Вони щорічно фінансують роботи із розчистки повалених дерев. Підприємство має подати запит у відділ екології міськради. Після того, як спеціальна комісія розгляне запит і перевірить стан дерев, буде рішення, треба зносити дерева, чи ні. 

«Звичайно, роботи будуть проводитися тоді, коли впаде рівень затоплення, і коли знову можна буде до тих дерев підійти. «Парки і сквери» періодично звертаються до нас із відповідними запитами, але стосовно цих дерев запиту ще не було. І це зрозуміло, бо до них зараз не підступитися», – пояснила начальниця відділу екології міської ради Оксана Лисак. 

У КП «Парки і сквери» про проблему з поваленими деревами знають. Очільник підприємства Олександр Михалусь у коментарі нашим журналістам пояснив, що частина території уздовж вулиці Глушець – це зона пташиного гаю. Це природно-заповідний фонд, і там без відповідного дозволу заборонено прибирати дерева. Натомість, чимало дерев, які впали через високий рівень води або були погризені бобрами, досі залишаються на підтоплених ділянках.

«Дерева у підтоплених секторах ближче до Старого ринку ми зараз не дістаємо, бо там нема умов, щоб їх дістати – вони у воді. На похилених деревах ми пообрізали гілляки, які могли становити небезпеку. Коли ці ділянки підсохнуть – ми приберемо повалені дерева», – пояснив він. 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *